Ana sayfa Oyun Razer’dan PS Platformuna Yeni Gamepad!

Razer’dan PS Platformuna Yeni Gamepad!

134
0
PAYLAŞ

Playstation ile dünya oyun sektöründe çığ açan dünyaca ünlü Japon Teknoloji devi Sony, geçtiğimiz yıl Playstation 4’ü kullanıcılarına sunmuştu. Üstün grafik ve tasarımları ile, aralarında Call of Duty, PES, Fifa gibi bir çok oyunu mükemmel bir şekilde oynamayı sağlayan Playstation 4, yeni oyun gamepadleri ile de dikkati üzerine çekmeyi başarmış durumda. Dualshock Sony kolları artık banal olmaya başlamış ve bıkkınlık getirmişti. Uzun yıllar bu kollar ile oynayan ve artık farklı oyun kolları talep eden oyun severler, her defasında yeni oyun kollarının gelmesini istiyorlardı. Nihayet bu talep, Sony firması tarafından artık görmezden gelinemedi ve yeni oyun kolu üreticileri ile anlaşmasını sağladı.

Sony, yeni nesil oyun kolları için birçok firma ile bir araya geldi. Bu firmalardan biri de, bu alanda önemli bir oyuncu olan Razer Raiju. Yeni kollar, görsel olarak eskilerden daha farklı ve işlevsel olarak da daha üstün. Önümüzdeki yıl, üretimine başlanması planlanan bu ürün, şimdiden prototipleri ile, oyun severlerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmış görünüyor. Eski oyun kollarından Wildcat gamepadle benzerlik gösterse de, bu oyun kolları, kullanışı ve boyutu ile mükemmel bir seçenek. Ayrıca, titreşim ve tuş takımları ile de özgün bir model olarak göze çarpıyor.

Ürün üzerinde kontrol bölmesi bulunmakta, bu alanda mikrofon ve ses kontrolü yapmak mümkün. 3.5 metrelik usb kablolu olarak kullanılabilen bu ürünü kablosuz olarak da görebileceğiz. D-Pad tuşları ile 8 farklı yön uygulaması mevcut. 46 derecelik açısı ile mükemmel bir oyun macerası yaşamanızı sağlayacak bu ürün, yeni nesil oyun kolları arasında en mükemmeli diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK