Ana sayfa Mobil Reeder P11 Kullanım Testi

Reeder P11 Kullanım Testi

167
0
PAYLAŞ
Reeder P11 Uzun Kullanım Testi
Reeder P11 Uzun Kullanım Testi

Reeder P11 Uzun Kullanım Testi ile karşınızdayız. özellike şık dizaynı, donanımı ile talep çeken telefonun nasıl bir deneme tanıttığınu yorumluyoruz

Reeder P11 için Kullanım Testi
Reeder P11 modeli araştırma Videonun sonrasında Reeder P11 : Uzun Kullanım Testi ile karşınızdayız. ilk izlenimlerimizi amacıylae saha araştırma videomuza alttaki videodan ulaşabilirsiniz.

Reeder P11 araştırma Reeder P11 araştırma
Reeder P11 araştırma videosu ile karşınızdayız! Kısa bir vakit evvelce kutusunda çıkarttığımız P11…
Bu videoda ise bir vakit kullanılan Reeder P11 hakkında düşünelerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. inceleme videosundan bu yana değişen birtakım düşüncelerimiz oldu!

Reeder P11 özellikleri
MediaTek mt. 6753 işlemciye sahip olan Reeder P11 modelinde, 32 GB dahili bellek ve üç GB RAM yer alıyor. Telefonun MicroSD kart girişi ise dilerseniz 128 GB ek sektör kullanmanızı sağlayabiliyor. 5.2 inç ebatlı ıPS ekranın sahip olduğu ekran çözünürlüğü ise 1920 x 1080 seviyesinde.

Parmak izi okuyucu ile desteklenen telefonda, 13 ( mt. ) çözünürlük ile geri kamera ve 8 ( metre ) çözünürlüğe sahip olan ön kamera kullanılmış. Telefonda Android Marshmallow işletim sistemi yer almakta.

neden Uzun Kullanım Testi (UKT) yapıyoruz?
Bir telefon ilk çıktığında problemsiz bu gibi gözükse de, 2 – üç aylık bir kullanımın sonrasında yaşattığı tecrübeleri de paylaşılması gerekiyor.

öteki tüm UKT videoları görüntülemek amacıyla buraya tıklayınız

örnek vermek gerek görülürse Belirli bir kullanım zamanı sonucunda arayüzde başlayan kasmalar, kasada olan deformeler, meydana çıkan detaylı sorunlar ve bize tanıttığı genel tecrübe, bu video serimizin esas odak noktası.
Reeder P11 Uzun Kullanım Testi videomuz ile sizler kafa kafaya bırakıyoruz! iyi seyirler!