Ana sayfa Gündem Resmi Gazete Mobil Uygulaması Yayınlandı!

Resmi Gazete Mobil Uygulaması Yayınlandı!

105
0
PAYLAŞ

Resmi kurum ve kuruluşlarla ait olan mobil uygulamalar vatandaşlara oldukça büyük kolaylık sağlıyor. Bundan yıllar önce her işlem için belki saatler harcamanız gereken işler şuanda sadece dakikalar içerisinde halledilebiliyor.

Resmi Gazete Mobil Uygulaması

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın iOS, Android ve Windows platformlarına eklediği Resmi Gazete mobil uygulaması, içerisinde ilk sayıdan günümüze kadar tüm resmi gazeteleri barındırıyor.

7 Şubat 1921 tarihinde yayınlanmış olan İlk Resmi Gazete sayısı da yine mobil uygulamada bulunuyor. Uygulamayı indirdikten hemen sonra istediğiniz herhangi bir sayıya Arşiv bölümünden ulaşma şansınız bulunuyor.

Resmi Gazete mobil uygulamasının güzel yanlarından bir diğeri ise PDF olarak indirme özelliğinin olması. Bu sayede herhangi bir sayıyı PDF yoluyla telefonunuza indirebiliyor ve herhangi bir şekilde çıktısını alıp, paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı indirirken, resmi uygulama olup olmadığına bakmanız önemle rica olunur. Doğru uygulamanın “T.C. Resmi Gazete” logosuna sahip bir şekilde uygulama marketlerinde yerini aldığını söyleyelim.

Uygulamayı iOS, Android ve Windows platformlarının tamamında arama yerine yazarak bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK