Ana sayfa Tanıtım Rode NT1-A İncelemesi, Kullanıcı Yorumları

Rode NT1-A İncelemesi, Kullanıcı Yorumları

391
0
PAYLAŞ

Ses kalitesinin NT-1 versiyonuna göre daha az ses oranı, gereksiz sesleri almaması için NT-1A oldukça tercih edilen kaliteli bir mikrofondur. İçeriğinde bulunan özelliklerinden bir kaçı ise SPL alanı daha geniş ve 1inç’lik kapsülüne sahiptir.Kondanser stüdyo mikrofonunu Rode NT-1A tercih etmek isterseniz, güzel bir karar vermiş olursunuz. Şık dekorasyonu ile gayet dikkat çeken ve insanlara kalitesini belli eden bir cihaz.

Mikrofon İçeriği

Satın alma işleminden sonra, gelen ürün paketini açtığınız taktirde karşınıza çıkan ekipmanlarımız ise ilk olarak Rode NT1-A stüdyo mikrofonumuz, 6m’lik kablosuyla beraber sizi karşılıyor. Orjinal paket pop filtre uyumuyla ses patlamalarını ve olası istenmeyen sesleri kayıt altına almanızı engellemiş oluyor. Mikrofonumuzun tozlanmaması için ise saklama poşeti tahsis edilmiştir. Gerekli teknik ve yapılması gerekenler hakkında ise sizi bilgilendirecek bir DVD bulunmakta. Son olarak mikrofonun kalitesini kötü yandan etkileyecek sallanmalar için ise, SM-6 shock mount ekipmanı verilmiştir.

 

Kullanıcı yorumları

Rode NT1-A hakkında kullanıcıların yorumlarına baktığımız zaman ise, şikayet olmadığı görülüyor. Ses kalitesinden ve bahsettiğimiz özelliklerden tecrübe edinen kullanıcıların pişman olmadığını söyleyebiliriz. Müzik stüdyosu için en tercih edilmesi gereken mikrofonlardan olan,Rode NT-1A sizleri de pişman etmeyecektir.

BİR CEVAP BIRAK