Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy C7 Özellikleri

Samsung Galaxy C7 Özellikleri

121
0
PAYLAŞ
Samsung Galaxy C7 Özellikleri
Samsung Galaxy C7 Özellikleri

Evet işte  Son Zamanların fenomeni Olan Samsung c7 inceleme Şansımız Oldu Farklı  kitlelerce ve Farklı begeni sahiplerince oldukça ilgi gören bir yapıt gibi duruyor; Aslına bakılırsa  Kamera , Sistem , Donanım olarak her kullanıcının Elini süsleyen güzellikte  bir teknoloji C7 . Bu ürün elimize ulaştığında 1.550 Türk Lirası gibi satış fiyatı bulunmaktaydı ve biz bu  ürünü fiyat performans ürünü olarak ele aldık. iş yoğunluğu olan donma takılma istemeyen elinize aldığınızda   telefonum var demek isteyenler için biçilmiş kaftan . 5.7 inçlik ekran genişliği ile Amiraller den bir eksiği olmadığını daha bakar bakmaz anlamak mümkün ,  8 Çekirdekli işlemciye sahip olan Samsung c7 –  2.0 GHz hızında ve  4 GB belleği, 32 GB hafıza alanı bulunan telefonun  128 GB hafıza kartı desteği bulunmaktadır, yaklaşık 1.5 saat gibi sürede tamamen doluluk oranına ulaştığı da gözlerden kaçmıyor   batarya olarak Lİ-ON ve 3300 mAh bataryadan yine vazgeçilmemiş . yine son zamanların vazgeçilmez özelliği olan parmak izi okuyucusu da unutulmamış c7 modelinde ,   Samsung TouchWiz ve Android 6.0.1 işletim sistemi ile en iyi deneyimlerden birini sizlere sunuyor.

Samsung Galaxy C7 Özellikleri
Teknik özelliklerini ele alacak olursak

Super AMOLED Teknolojisi ile süslenen Samsung Galaxy C7  serisi Performans açısından kullanıcılarına tam bir deneyim sunmaktan geri kalmamış 5.7 inç ekran boyutları ile her açıdan mükemmel bir görüş sizleri bekliyor . 1920×1080 ekranı  yoğunluk olarak ise 386 PPI piksel ekran kullanılması dikkatleri çekiyor,  %75 e varan ekran ve gövde boşlukları ile ekranın göz yormadan güzel bir deneyim sağladığını söyleye biliriz . 64 bit mimari üzerine kurulan telefon ARMv8-A işlemci ile desteklenen telefon 8 çekirdek mimarisi ile yüksek çözünürlükte oyunlarıda takılmadan oynama kabiliyetine sahip beklentileri karşılayacak gibi ARM Cortex-A53 işlemci ile süslenen  Samsung 7.  yonga seti olarak Snapdragon 625 MSM8953ve Adreno 506 grafik işlemcisi ile güncel iki ve üç boyutlu oyunlarda gayet performanslı olan  Galaxy C7 Sınıfında üst sıralara çıkmayı başarıyor. LPDDR3 , mimarisinde 4 Gb Ramı  ile desteklenen 8 çekirdek işlemci ile desteklenen yapıt çok ilgi görecek ve fiyat performans ürünleri arasında yerini alacak gibi görünüyor gerekirse 128 GB lık hafıza kartları takıla bileceğini hatırlatalım. Coğrafi konum etiketleme, elle odaklama, otomatik odaklama, 16 MP Kameraya Sahip ve Konum etkileşimi yapa bilen ve odaklama  oranının Saniyeler ile ölçülür olması yine yüzleri güldürecek gibi , Geçe flaş ile çekimlerde  çift diyafram ile oldukça başarılı bir çekim sağladığını söylemek mümkün. 1920×1080 piksel çözünürlükte videoları 30 FPS hızında kayıt  ede bilme özelliğine sahip cihaz bizim beğenimizi kazanmış durumda .

Onunla Tanışmanın tam zamanı gibi aslında
Dual Band, NFC, Bluetooth 4.2 , 4K video oynata bilme yeteneği, S Health, Ultra High Quality Audio desteği ile birden fazla beklentiyi aynı anda karşılaya bilen Samsung C7 Serisi oldukça başarılı bir test çıkarttı. Son zamnların yetişilmeyen teknolojisine fiyat performans ürünü olarak hem güvenlik açısından hem Oyunlarda  yüksek verimliliği açısından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış gibi duruyor.