Samsung Galaxy F02s özellikleri ve fiyatı! Samsung’un En Ucuz Telefonu Olacak!

Samsung Galaxy F02s özellikleri ve fiyatı! Samsung’un En Ucuz Telefonu Olacak!

Rakipleri ucuz telefon işine iyice girince Samsung heveslendi. Samsung Galaxy F02s Samsung’un En Ucuz Telefonu Olacak

Gelişmekte olan ucuz telefon pazarıiçin Samsung da kollları sıvadı. Samsung Galaxy F02s markanın en ucuz telefonu olarak çıkmaya hazırlanıyor. Samsung düşük ve orta bütçeliler için telefon üretimine geçtiğimiz yıllarda başlamıştı. Galaxy A12, Galaxy A32, Galaxy M02s ve Galaxy M12 akıllı telefonları piyasaya süren Samsung bu kez daha uygun fiyatlı bir telefon üretmeyi planlıyor. 


Kulislere gelen bilgilere göre üretilecek olan telefonda SM-E025F model numarasını taşıyan telefonda 3GB + 32GB ve 4GB + 64GB şeklinde iki farklı bellek sürümü olacak. Telefonda 6.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü IPS LCD ekran kullanılacak.

Telefonun arka tarafında üçlü kamera sistemi yer alacak. Ana kamera 13 megapiksel çözünürlükte olacak ve alt ve üst tarafında 2 megapiksellik iki kamera daha ona eşlik edecek. Ön kamera ise 5 megapiksel çözünürlükte olacak. 

Samsung Galaxy F02s fiyatı

Cihaz 15 watt hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh büyüklüğünde bir pili içinde taşıyacak. Telefonun Hindistan piyasası belli oldu. Telefonun 3 GB Rame sahip olanı 124 dolar iken 4 GB Rame sahip olanı ise 138 dolar olarak belirlendi. 

Etiketler

Mobil  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi