Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy S7 Edge Geniş inceleme

Samsung Galaxy S7 Edge Geniş inceleme

172
0
PAYLAŞ
Samsung Galaxy S7 Edge inceleme
Samsung Galaxy S7 Edge inceleme

Samsung Galaxy S7 Edge Karşınızda!
Teknolojinin günümüzde tanıdığı imkanları en iyi şekilde ve doğrultuda kullanan Samsung Galaxy S7 Edge zamanında ilerlemesi teknolojinin samsungamı yoksa samsungun teknolojiyemi ayak uydurduğunu anlamadığımız bu zamanda çok güzel atılımlar yapan ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan. Galaxy Serisi Edge 7 ile karşımıza çıkıyor, Suya , Toza , Abartırsak çamura bile Dayanıklı görünen Samsung Galaxy S7 Edge oldukça revaçta kalacak gibi.

Samsung Galaxy S7 Edge2

S7 Edge ile Teknolojiyi Yakalayın
Kullanıcıların keyfini bozmayan samsung yine Keyfine düşkün yenilikten vazgeçmeyen bir lüks Amiral daha sunarak Galaxy S7 Edge’i 5.5 inçlik ekran piyasaya sürdü . hız konusunda ve iddialı yapısı ile 2.3 GHz ve 1.6 GHz hızlarında model daha serileri arasına kattı , 4 GB kapasitesinde Ramı ile güncel beklentileri geride bırakmayan bir model göze çarpıyor   32 GB lık  hafıza modeli sunan samsung bu yönde de aslına bakılırsa pek kendini geliştirmiş gibi durmuyor bunu aynı seri farklı markalara bakarak kıyaslarsak durum bu.  3600 mAh  lık bataryası ile gün içinde  yogun kullanım olmadan idare  edebilecek gibi duruyor, 55 saat gibi bir süreye yakın müzik video oynatma kapasitesi var gibi duran Galaxy S7 Edge ,3G Si açıkken 20 saat kadar konuşma imkanı suna biliyor. Koblosuz ve kablolu olarak 2 farklı jarj özelliğini bir arada bulunduran Galaxy serisi olan S7 Edge , 100 dakika kablolu , kablosuz olarak ise 2.5 saat de tam doluluğa ulaşıyor.  TouchWiz arayüzüyle ve Android 6.0.1 işletim sistemi ile bizleri karşılıyor , Son güncelleme olarak Android 7.0 bekleniyor. Parmak izi okuyucusu da unutulmamış tabiki, Otg özelliğinide bünyesinde bulundurduğunu unutmamak gerekli. Çözünürlük kısmına gelirsek 2560×1440 olarak belirtilen Samsung Galaxy S7 Edge, Oval ekranı ile keskin bir görüş sağladığı görüle biliniyor. Ekran dayanıklılığı konusunda da oldukça sağlam izlenim veriyor ,  Bunun yanında Corning Gorilla Glass 4 ile desteklendiğini belirtmeden geçemiyoruz .  piksel yoğunluğu 534 PPI  ve ekran gövde %76’lık oranıylabaşarılı bir izlenim sunduğunu söyleye biliriz.

Samsung Galaxy S7 Edge

Kodlarında Profesyonellik kokan bir yapıt
Samsung Exynos 8 Octa 8890 yonga Seti ile güçlendirilen yapısı ile, Gerçekci oyunlar  3 Boyutlu Yapılar  Sofistike başarısı ile öne çıkan Amiral gemileri arasına girmeyi başara biliyor.  4 Çekirdekli yapısı 2.3 GHz ile desteklenen işlemcisi ile 1.6 GHz hızındaki dört çekirdekli , Exynos M1 işlemci ile destek görmüş gibi görünüyor. Buna ek oalrak ARM Cortex-A53 işlemcisi ile rakiplerinden geride kalmayacağını gösteriyor.  3 boyutlu ve  sanal gerçeklikle yazılmış oyunları takılma olmadan akıcı ve  kullanıcı dostu şekilde oynatması gözlerden akçmıyor tabiki Mali-T880 MP12 ile destekli ekran işlemcisi sayesinde bunun önemini anlamamıza yardımcı oluyor . Çok sayıda  denemelerimiz sonucu Mali-T880 MP12 başarısını test etmiş bulunuyoruz  , 32 Gb olan dahili deposu ile de Çok geride kalmış gibi görünmüyor. Belirtmeden geçmeyelim 200 Gb Kadar  micro sd desteği sunduğunu belirtelim,  hareketli fotoğraf ve panorama çekim ve mükemmel kesinlik sunumu sağlayan Dual Pixel özelliği de bizi terk etmiş gibi görünmüyor.  (IMX260) Sony Exmor RS sensörle  zenginleştirilen 12 MP lik arka kameraya sahip telefon bu konuda bizi pek tatmin etmedi Mp olarak açıkcası, fakat yinede  gündüz ve gece  çekim denelerinin bizi üzdüğünü söylersek yalan olur baya başarılı bir şekilde 12 mp lik kamerasına rağmen olumlu sonuçlar verdi. diyafram F1.7 ,  odak uzaklığı 26 mm olarak ölçülen Edge serisi  ve 1/2.5 sensör arka kamera,  DSLR fotoğraf makinelerine kafa tutuyor. 4K video olarak  30 FPS hızında kaydedebilen güzel bir arka kamera bizi karşıladı, 1080p videoları 60 FPS, 720p videoları ise 240 FPS hızında kaydettiğini gördük  özel kayıt teknikleri olarak Hyperlapse ve Time-Lapse kullanmasına imkan sağlıyor .  5 MP ön kamera, video kayıtlarında 1440p kullana biliyor  120 derecelik açıya imkan tanıya biliyor
Gücü yamak istiyorsanız tam size göre olan Galaxy S7 Edge için zaman akıyor

BİR CEVAP BIRAK