Ana sayfa Teknoloji Samsung Galaxy S8 Basına Sızdı

Samsung Galaxy S8 Basına Sızdı

143
0
PAYLAŞ

Samsung firmasının amiral gemi telefonu olan Samsung Galaxy S8’in çıkmasına sayılı günler kala basına sızan fotoğrafları dikkat çekmeye devam ediyor. Özelikleri bakımından üst düzey bir telefon olma özelliğini kullanıcılarına sunması beklenen Samsung Galaxy S8’in son olarak basına sızan görselinde telefonun son derece parlak olması oldukça dikkat çekti.

Çin’in Twitter’i olarak bilinen Weibo’da geçtiğimiz günlerde resimleri basına sızan bu telefonu özellikle son derece parlak olan dış yüzeyinin şık bir görüntüye kavuştuğunu söylemek istiyorum. Telefonun birçok farklı renk seçeneğini kullanıcılarına sunacak olan firmanın özelikle cam gibi parlak olan bu telefonu ile artık yanınızda ayna taşımaya gerek kalmayacak gibi duruyor. Samsung firmasının en çok satan modellerinden olan S3’e benzer arka yapısı ile basına sızan bu fotoğrafın özellikle hangi renk seçenekleri ile geleceği konusunda net bir açıklama bulunmasa da basına sızan bu görsellerin şimdiden merak uyandırmaya başladığını belirtmek istiyorum.

Ancak Samsung Galaxy S8’in bu kadar parlak bir dış yüzey ile gelmesi telefona şık bir görüntü katsa da özelikle en ufak çizilmelerin bile telefonda çok bariz bir şekilde görülecek olmasından dolayı kullanıcıların zaman zaman bu konuda şikâyetlerinin ortaya çıkmasının muhtemel olduğunu belirtmek istiyorum. İşte uzun zamandır merakla beklenen ve yakın zamanda kullanıcıların hizmetine sunulacak olan Samsung Galaxy S8’in basına sızan yeni görselleri.

İşte Samsung Galaxy S8’in Fotoğrafları

BİR CEVAP BIRAK