Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy S8’de Çift Lensli Kamera!

Samsung Galaxy S8’de Çift Lensli Kamera!

254
0
PAYLAŞ

Tartışmasız 2017’nin en çok beklenen cihazı Samsung’un Galaxy S8 modeli olacak. Erken çıkması beklenen Samsung Galaxy S8 için kamera detaylarına ilişkin çeşitli iddialar dolaşmaya başladı. Kameralar son dönemde üretici firmaların tanıtım etkinliğinde en çok zaman ayırarak anlatımını gerçekleştirdiği detay olarak öne çıkıyor. Sosyal medya kullanımının yoğun olması bunun en büyük sebeplerinden biri.

Sıradaki Galaxy serisinin yeni cihazı olacak olan Galaxy S8’de arka kameranın çok daha iyileştirilmiş olarak geleceği kesin. Şu günlerde dolaşan söylentiler çift kamera ile geleceği yönünde. Aslında söylentiden öte Çin cephesinde sunulan bazı bilgiler bizlere çift lensli kamera olarak geleceğini bildiriyor. Çin bu konuda son zamanlarda pek yanılmıyor. Samsung için de yanılması pek beklenmezken çift lensli Samsung kamerasına hazırlıklı olmalıyız.

Ekran Detayları da Sızdı!
Samsung’un yeni cihazına dair tek sızan bilgi kamara bilgileri değil. Aynı zamanda ekrana ilişkin de bazı veriler karşımıza sıkça geliyor. Galaxy S8’in ekranı için bir kaç söylenti mevcut. Popüler ekranlardan biri haline gelen çerçevesiz ekrana sahip olması da beklentilerden bir bölümünü oluşturuyor. Bu konuda sızan net bir görüntü olmasa da Samsung’un çerçeveyi daraltmış şekilde sunması kimseyi şaşırtmayacaktır. Aksine bu tür bir yenilik yapmaması halinde tasarım çok ilgi çekmeyebilir. Artık tasarımda da önemli değişikliklerin yapılmasını bekleyen kullanıcılar, arkadan gelen firmaların daha iyi tasarımlar ve yenilikler sunduğunun farkında. Samsung, bu beklentiye muhtemelen cevap verecektir.

Peki bizleri Samsung Galaxy S8’de daha neler bekliyor olabilir dersiniz? Performansı yüksek bir telefon bekleyen kesimde oldukça fazla. Geliştirilen androidin daha üst versiyonu ile gelme ihtimali yüksek olan cihazda en az 6 GB ram bekleniyor. İşlemci hızında da fark yaratacak değerler görebiliriz. Ekran çözünürlüğüne dair de sürpriz olacağı biliniyor. Samsung belki de yeni çıkaracağı telefonda en çok ekran teknolojisine değinecek. Çünkü 4K teknoloji ile yarış haline girebilecek bir görüntüyü telefona taşıyacak.

BİR CEVAP BIRAK