Samsung’tan yeni bir katlanabilir telefon müjdesi!

Samsung’tan yeni bir katlanabilir telefon müjdesi!

Katlanabilir telefonların ilk üreticilerinden olan Samsung yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Üstelik yeni üzerinde çalışan telefon da katlanabilir olacak

Artık günümüzde telefonların katlanabilir olması daha popüler hale geliyor gibi duruyor. Neredeyse bütün telefon üreticileri katlanabilir telefon üretmeye başladı. Gittikçe bilinirliği artan katlanan telefonlar bir çok kişinin ellerinde görülmeye başlandı artık. Bir çok firma da katlanan telefonlardan üretme yoluna girdi. İlk duyduğumuz zaman hayal bile edemediğimiz katlanabilir telefonlar önümüzdeki yıllarda herkesin ellerinde olacak muhtemelen.

Bu işin öncülerinden olan Samsung da yepyeni bir telefon üzerinde çalışmaya başladı. Üstelik bu yeni üretilecek olan telefon da katlanabilir. 

Yeni telefonlar geliyor

Samsung, önümüzdeki aylarda Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 ile karşımıza çıkacak. Ancak ortaya atılan son iddialara göre Samsung bambaşka bir katlanır telefon üzerinde daha çalışıyor.

Samsung’un şu ana kadar piyasaya sürdüğü modellerinde hepsi tek noktadan katlanabiliyordu. Bu yeni üretilecek telefonun nası lbirşey olacağı henüz bilinmiyor. Ancak Samsung hem telefonda hem tablette katnalabilir ürünlere ağırlık verecek. Hatta markanın rakiplerinden sıyrılıp öne geçmesi bekleniyor.

Cihazın görüntüsü şimdilik piyasaya sızdırılmadı. nasıl bir katlama sistemi olacağı ve açıldığında ne kadar büyüyeceği ya da kapandığında ne kadar küçüleceği ve ne kadar geniş duracağı gibi bilgiler paylaşılmadı ancak bildiğimiz şey katlanabilir telefonların günümüzde daha da fazla artması bekleniyor. 

Etiketler

Mobil  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi