Ana sayfa Mobil Samsung’un Yeni Kapaklı Telefonu İçin Müjde Geldi!

Samsung’un Yeni Kapaklı Telefonu İçin Müjde Geldi!

67
0
PAYLAŞ

Samsung son birkaç haftadır Galaxy serisinin S10 modeliyle birlikte gündeme geliyor. Ne zaman çıkacağı, tasarımların nasıl olacağı hususunda binlerce konu dönüyor. Gerek forumlarda gerek sosyal medya sitelerinde Samsung’un S10 sızıntılarının yanı sıra kapaklı telefonlarla da adı sık sık duyuluyor.

Samsung’un geliştirdiği kapaklı akıllı telefonlardan olan Samsung SM-W2019’un görünümü v.s. çok hoş. Retro tarzda üretilen bu telefon hakkında müjdeli haber geldi.

TENAA Açıkladı

Teknik özelliklerinin çok büyük bir kısmı açıklanan ve tasarımı Çinli sertifikasyon kurumu olarak ön plana çıkan TENAA tarafından paylaşılarak kullanıcılara gösterilen Samsung SM-W2019 için söz konusu şirket İnternet sitesi üzerinde bir destek sayfası kurdu. Bu destek sayfasıyla birlikte cihazın resmi olarak onay aldığını görmüş olduk.

Çin ve Güney Kore’de Satılacak

Samsung SM-W2019 için oluşturulan söz konusu destek sayfasının dili ise Çince. Zira, şirket söz konusu kapaklı akıllı telefonlarını tasarıma en çok ilgi gösteren, en çok onaylı yorum alan iki ülkede, sadece Çin ve kendi anavatanı olan Güney Kore’de satıyor.

Her Türlü Bilgi Yer Alıyor

Destek sayfasında ise Samsung deX’in nasıl kullanılacağından tutun, eski telefondan yeni kapaklı telefona nasıl veri aktarımı yapılacağına kadar birçok konu hakkında bilgi aktarımı yapılıyor. Kullanıcı e-posta adresinin nasıl tanımlanacağı hususunda da birçok soruya cevap verilen bu destek sitesiyle birlikte ürün resmen onay almış oldu.

Destek sayfasında cihaza yönelik tek bir görsel dahi bulunmuyor. Cihazın teknik özellikleri ya da tasarımına dairde hiçbir bilgilendirme yapılmıyor. Sadece cihaz hakkında bilgilendirmeler bulunuyor.

Qualcomm Snapdragon 845 Kullanılıyor

Bu yıl amiral gemi telefonlarında en sık kullanılan Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan bu söz konusu kapaklı akıllı telefon, çift ekrana ve değişken diyaframa sahip çift arka kameraya sahip.

Retro tarzda tasarlanan bu kapaklı telefon, Çin ve Güney Kore pazarında yoğun ilgi görürse dünya pazarına da açılabilir. Türkiye’de satışa sunulduğu takdirde ne kadar başarılı olacağı ise merak konusu oldu. Detaylar ilerleyen günlerde paylaşılacak…

BİR CEVAP BIRAK