Ana sayfa Teknoloji Şarja İhtiyaç Duymayan Akıllı Saat!

Şarja İhtiyaç Duymayan Akıllı Saat!

104
0
PAYLAŞ

Teknolojik ürünlerin çok fazla miktarda ve sürekli bir artış eğilimi göstermesi, özellikle yer küremizin dengesini önemli ölçüde olumsuz etkilemektedir. Bu etki gün be gün artmakta ve geri dönüşüm ya da çevre dostu gibi terimler daha sık duyulmaktadır. Yaklaşık 9 milyar insanın yaşadığı gezegenimizde, her gün milyarlarca watt enerji harcanmakta ve bunun sadece yüzde 30’u insan gücü ile karşılanmaktadır. Geri kalan kısım ise doğal enerjiden karşılanmakta ve bu da doğa üzerinde ciddi hasarlara neden olmaktadır.

İşte bu döngüyü olumlu etkilemek isteyen Matrix Powerwatch devrim niteliğinde bir ürün piyasaya sundu. Akıllı saatlerin tüm özelliklerini barındıran bu saatin en önemli özelliği ise bataryasının siz hayatta olduğunuz müddetçe bitmeyecek olması.

Şarja İhtiyaç Duymuyor!
Matrix Powerwatch akıllı saat, sizin günlük aktiviteleriniz ve vücut ısınızdan güç alarak çalışmaktadır. Siz koştukça, yürüdükçe ya da vücut ısınızı dengede tuttukça bu saatte enerji depolayacak ve bu enerjiyi kullanacaktır. Bunun için her gün yürümeme koşmama gerek var mı diye düşünmeyin. Çünkü, saatin içerisinde 2020 mAh pil gücüne sahip bir küçük batarya var ve bu batarya sizi uzun bir süre idare edecektir.

Akıllı saatlerin en önemli sorunu olan batarya dolumu ve çabuk bitmesi problemini de bu şekilde haletmiş olacaksınız. Matrix Powerwatch tüm teknik özellikleri ve fiyat etiketi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşılmış olacak.

BİR CEVAP BIRAK