Ana sayfa Bilgisayar Seagate Taşınabilir Disk İşini Abarttı!

Seagate Taşınabilir Disk İşini Abarttı!

98
0
PAYLAŞ

Teknoloji severlerin merakla beklediği 5 TB taşınabilir hard disk geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Yüksek hız ve depolanabilir kapasitesi ile maksimum performans sağlayan Seagate Barracuda, artık 5 TB’lık depolanabilir belleği ile karşımızda. Upload ve download hızı ile de mükemmel bir ürün olduğu şimdiden söylenebilir. Seagate Barracuda çeşitli renk seçenekleri ile sunulmakta ve dilerseniz ürün ile birlikte bir çok aparata da sahip olabilirsiniz. Boyut olarak depoladığı kapasite göz önüne alındığında, Seagate Barracuda sınıfının en iyisi denilebilir.

5 Farklı Renk!
Seagate Barracuda, siyah, kırmızı, gümüş, mavi ve pembe renk seçenekleri ile sunulmaktadır. 2.5 inçlik boyutu, ürünün en avantajlı özelliği olarak kabul edilmekte. Ürün diğer ürünlerde olduğu gibi Seagate Dashboard yazılımı ile sunulmaktadır. Bilindiği gibi Seagate, bu yazılımı Seagate HDD’ler için özel olarak üretmekte ve bu konuda teknoloji devi Samsung ile birlikte çalışmaktadır. Seagate Dashboard’ın en önemli özelliği, bulut teknoloji ile birebir uyuşmakta ve diğer sosyal ağlar üzerinden veri paylaşımına olanak tanımaktadır. Yedekleme kapasitesi bakımından oldukça elverişli olan ürün, kaliteli kaplama dış yapısı ile de avantaj sağlamaktadır.

Seagate Barracuda, USB 3.0 bağlantısı ile input girişi desteği sunmaktadır. 20.5 mm form faktör özelliği ile kapasitif özellik sunan bu ürün 189 dolar etiket fiyatına sahip. Dilerseniz ürün ile birlikte bazı aparatları da satın alabilirsiniz. Özellikle farklı uç girişlerine sahip USB kablolarını da temin edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK