Ana sayfa Otomobil Seat Ateca İlgi Uyandırdı!

Seat Ateca İlgi Uyandırdı!

142
0
PAYLAŞ

Yeni Seat Ateca, Seat’ın spor amaçlı taşıt (SUV) segmentindeki ilk arabası olarak görücüye çıktı. Bir otomobilden beklenen her şeyi ve daha fazlasını yeni modelinde kullanıcıların beğenisine sunan Seat, bu alandaki başarısını şimdiden kanıtlamış durumda. İç ve dış cephesi, 12 renk desteği, manuel ve dijital hoparlör ses denetleyicisi, ön ve arka far konfigürasyonu ve donanımsal zenginliği ile göze çarpan yeni Seat Ateca, herkesin tercihi olmaya aday mükemmel bir araç.

SUV Segmentinde Cazip!
84.000 ve 160.000 Tl arasındaki fiyat seçeneği ile hizmetinize sunulan Seat Ateca, sizlere bambaşka bir deneyim kazandıracaktır. 116 beygirlik hafif motor gücünün yanı sıra 190 beygirlik geniş motor yelpazesi sayesinde, tüm yollarda ve sert doğa koşullarında, aracınız size 4 4’lük performans sağlayacaktır. Ön ve arka cephesinde, metal işçilik kullanılmış ve kaza durumlarında en az hasarı alması için özel olarak dizayn edilmiştir.

Yeni Seta Ateca, minimum karbon salınımı ile de tam bir çevre dostu. Ayrıca, 100 kilometrede 4.3 litre ve 5 litre arası yakıt tüketimi sayesinde, cebiniz de rahat edecek. Dizel ve benzin seçenekleri ile, görücüye çıkan yeni modelde, ayrıca hoparlör ve diğer aksanları ile de sizlere en özel ve en iyi seçenekleri sunmaktadır. 1.4 TSİ ve 2.0 TDİ dizel motor üniteleri ile, aracınızın motor gücü ile çekiç gücü arasında ki uyuma şahit olmak için siz de hemen bir SEAT satış servisine gidebilir ve farkı Seat Ateca ile yaşayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK