Skoda Fabia 2020 modellerine büyük indirim! Eski fiyatla bir üst model alabileceksiniz! Kampanyalı fiyatları kaçırmayın!

Skoda Fabia 2020 modellerine büyük indirim! Eski fiyatla bir üst model alabileceksiniz! Kampanyalı fiyatları kaçırmayın!

Sıfır otomobil meraklıları için otomobillerin fiyat listelerini sizler için derliyoruz. Skoda Fabia 2020 modellerine büyük indirim! Kampanyalı fiyatları kaçırmayın! Yeni fiyat listesi!

Sıfır otomobil almak isteyenler için otomobillerin fiyat listelerini sürekli güncel halini sizler için yayınlıyoruz. İkinci el otomobillerin fiyatlarının cep yakması ile birlikte bir çok otomotiv firması arabalarda kampanya dahilinde indirimler yaptı. Bunlardan biri de Skoda oldu. Geçtiğimiz ay ki şaşırtan fiyatlara Skoda indirim yaptı.

Skoda Fabia modeli bir süredir gözlerden uzakta idi. Şimdi iki farklı versiyon ile tekrar karşımıza çıkan Skoda Fabia modeli için kampanyalı fiyatları kaçırmayız deriz. 

Skoda Fabia her iki versiyonunda da 95 beygir güç üretiyor. Arabada 1.0 litrelik benzinli motor bulunuyor. DSG bulunan otomobilde sadece 2 versiyon bulunuyor. Yani liste dedik ama 2 seçenekten birini seçebiliyorsunuz.

Skoda Fabia için geçtiğimiz aylarda 184 bin 400 liradan başlayan fiyatlarla araçları satışa çıkarmıştı. Premium Colour Concept olarak isimlendirilen paket ise 193 bin liraydı.

Skoda Fabia modeli için fiyatları güncelledi. Skoda Fabia fiyat listesi kapsamında firmadaki 1.0 TSI 95 PS DSG Premium modeli 179 bin 800 liradan satışa sunurken, 1.0 TSI 95 PS DSG Premium Colour Concept modeli 189 bin 600 liradan satılıyor. Yani neredeyse aynı fiyata artık bir üst modelini alabileceksiniz. 

Etiketler

Otomobil  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi