Şok 29 Aralık Çarşamba Aktüel Kataloğunda Yer Alan Teknolojik Ürünler!

Şok 29 Aralık Çarşamba Aktüel Kataloğunda Yer Alan Teknolojik Ürünler!

Şok marketlere bu hafta da birbirinden özel teknolojik ürünler geliyor. Yeni yıla girmeden önce gelen bu son fırsatı kaçırmayın! İşte 29 Aralık Çarşamba günü Şok marketlere gelecek olan teknolojik ürünler!

Birçok teknolojik ürünü her hafta getirmeye çalışan Şok marketler, bu hafta da yeni teknolojik ürünleri tüm Şok mağazalarına getiriyor. Uygun fiyat ve garantili ürünlerin yine yoğun ilgi görmedi bekleniyor. Bu nedenle sabah etken saatlerde Şok marketlerin önüne gitmekte fayda olacaktır. Çünkü yeni gelecek olan teknolojik ürünler stoklarla sınırlı olacak şekilde gelecek. Peki 29 Aralık Çarşamba günü Şok marketlere gelecek olan teknolojik ürünler arasında neler bulunuyor? Yeni gelecek olan teknolojik ürünlerin fiyatları ne kadar olacak? İşte 29 Aralık Şok market aktüel kataloğunda yer alan ürünler!

Roidmi Eve Vacum Mop Akıllı Robot Süpürge

Akıllı süpürgeler son dönemde oldukça yaygın bir hale geldi. Birbirinden farklı fiyatlarda ve markalarda onlarca akıllı robot süpürge üretildi. İşte o akıllı robot süpürgelerde bir tanesi de bu hafta Şok marketlere geliyor. Roidmi Eve Vacum Mop Akıllı Robot Süpürge fiyatı ise 6299 lira olacak. Tüm zemini temizleme özelliğine sahip olan bu akıllı süpürge, 250 saat çalışma kapasitesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca Roidmi Eve Vacum Mop Akıllı Robot Süpürge, yetkili satıcı tarafından 2 yıl garantili şekilde satılıyor. 

Roidmi Eve Vacum Mop Akıllı Robot Süpürge

Yui Easy Chef Pro 1800 W Alüminyum Stant Mikser M-122

Yui Easy Chef Pro 1800 W Alüminyum Stant Mikser M-122 ile artık pek çok mutfak işini yapabileceksiniz. Hamur teknesi görevi de gören bu mikser ile tüm çırpma işlemleri sorunsuz şekilde halledilebilir. 2 farklı renk seçeneği ile satılacak olan bu ürün ücretsiz olarak evlere teslim edilecektir. Ayrıca satıcı firma tarafından 2 yıl garantili satılmaktadır. Yui Easy Chef Pro 1800 W Alüminyum Stant Mikser M-122 fiyatı ise sadece 2199 liradır. 

Yui Easy Chef Pro 1800 W Alüminyum Stant Mikser M-122

Yui Tzc-001 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Şarjlı Tartı

Çok uygun bir fiyata çarşamba günü gelecek olan Yui Tzc-001 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Şarjlı Tartı, kilo ölçümü yanında yağ kütlesini de ölçme özeliğine sahiptir. Ücretiz olarak eve teslim şansı bulunan bu tartının fiyatı ise 129 TL.

Yui Tzc-001 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Şarjlı Tartı

Etiketler

Kampanyalar