Ana sayfa Gündem Söz 57. Bölüm Fragmanında Neler Oluyor? Tim, Zamanında Yetişebilecek mi?

Söz 57. Bölüm Fragmanında Neler Oluyor? Tim, Zamanında Yetişebilecek mi?

172
0
PAYLAŞ

Söz 56. bölümde meydana gelenler Söz 57.bölüm fragmanı konusunda büyük bir merak uyandırdı. Türkiye’nin en çok izlenen asker dizisi Söz, 57.bölümünü yayınlayacak. Yavuz’un esir düşmesi, ardından ise tek başına onlarca teröristle çatışmaya girmesi gibi durumlar 57.bölüm fragmanını daha da beklenir hale getirdi. Söz 57.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz 57.bölüm fragmanı…

Söz 57. Bölüm Fragmanı

Söz 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 57.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Söz 57. bölüm fragmanı geldi mi gibi dizinin 56.bölümü bittiği andan itibaren çok yüksek şekilde arama trafiği bulunuyor. Söz 57.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Birkaç gün içerisinde Söz 57.bölüm fragmanı yayınlanacaktır. Sitemiz üzerinden bu başlıktan Söz 57.bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz. Gelecek bölümde neler olacağını daha önceden bu fragman sayesinde görebilirsiniz.

Söz 56. Bölüm Özeti

Söz 56.bölümde izleyiciler ekran başında kilitli kaldı. Türkiye’nin en çok izlenen asker dizisi olan Söz’de nefesler tutuldu. Heyecanla bölümde Yavuz tuzağa düştü. Tim uğruna kendini feda eden Yavuz, Dragan tarafından esir alındı ve çeşitli işkenceler yaşadı. Tim ise öte yandan çok büyük bir operasyon gerçekleştirerek uzun süredir aradığı Erdal’ı sonunda yakaladı. Titizlikle yürütülen operasyon sonucunda Erdal’ı yakalayan Tim dönüş için yola koyuldu.

Dragan ise bu arada Yavuz’un ölümünü nasıl yapacağı hususunda düşünüyordu. Tek arzusu Yavuz’u acı çektirerek öldürmek olan Dragan’ın yanı sıra Nisan tarafından da Erdal’ın geri alınması emri veriliyordu. Dragan’ın ise Erdal’ı geri alabilmesi için yapması gereken tek şey Yavuz’la takas etmesiydi. Yavuz’u öldürmek ve sağ olarak time teslim etmek istemeyen Dragan bu hususta ikileme girmişti.

Tim ise tam dönüş yolundayken Yavuz’un Dragan tarafından esir alındığı bilgisine ulaşmıştı. Bu bilgi ardından duyduklarına inanamayan ve nasıl olduğunu sorgulayan tim, Erdal’ı sorgulamadan Yavuz’u alma amacıyla birebir takasa giremezdi. Bu yüzden çok hızlı davranıp Erdal’ı sorguya çekip teslim etmeleri gerekiyordu.

Dragan, takas esnasında çok büyük bir oyun çevirmiştir ve Yavuz hiç beklemediği bir anda kendisini onlarca teröristin içerisinde çatışırken bulmuştur. Tüm ateşlere karşı dayanıklık gösteren Yavuz’u kurtarmak için TİM zamana karşı koymaya başlamış ve büyük bir hızla ilerlemektedir. Tim Yavuz’u kurtarmak için yetişebilecek mi? Tüm detaylar Söz 57.bölüm fragmanında…

BİR CEVAP BIRAK