Ana sayfa Oyun Star Citizen İçin Yenilik!

Star Citizen İçin Yenilik!

80
0
PAYLAŞ

Chris Roberts’in yapımcı koltuğunda oturduğu ve Cloud İmperium Games tarafından geliştirilip piyasaya sunulan Star Citizen, 2011 yılında başladığı serüveni bir adım daha ileri taşıyarak kökten yeniliklerle karşımıza çıktı. Özellikle Windows ve Linux platformları ile başlayan oyunun ilk serisi, şimdilerde XBOX ve Playstation uyumlu olarak da oynanabiliyor. Hem de VR sanal gerçeklik gözlükleri ve diğer fiziksel sensörler ile de entegre edilmiş şekilde.

Amerika’da yapımcısı Chris Roberts tarafından Hollywood’da istediği reaksiyonu alarak 100 milyon dolarlık bir yatırım ile oyun sektörüne kazandırılan oyun, RPG ve FPS modülleri ile eklentili bir şekilde MMORPG’ye dönüştürüldü.

Alpha 2.6 sürümü ile tekrar karşımıza çıkması beklenen Uzay serüvenini konu alan oyunun final sürümünü önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Multiplayer çoklu oyun modunda mükemmel bir deneyim kazandırması beklenen oyunun Yıldız İmparatorluğu oluşturmasına katkıda bulunmak istiyorsanız, siz de oyunu yükleyerek tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Unutmayın karşınızda milyonlarca sanal ve gerçek oyuncular var ve hepsi birer düşman.

Düşmanlarınızı silahlarınızla ve pençelerinizle imha edebilir ve kendi uygarlığınızı kurabilirsiniz.
Oyun içerisinde 14 farklı bölge ve her bölgede sayısız düşman var. Ve siz bu düşmanları haritada gösterilen görev yerine varana kadar imha etmek ya da atlatmak zorundasınız. Unutmayın, geri dönüşü olmayan bu macerada, yeterince mermi doldurduğunuzdan emin olun. Çünkü, yeniliklerden bir tanesi de, her arena bölümünde sadece 2 farklı çeşit silah ve sınırlı mermi yanınıza alabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK