Ana sayfa Teknoloji Star Wars Force Arena

Star Wars Force Arena

77
0
PAYLAŞ
Star Wars Force Arena
Star Wars Force Arena

Star Wars filmleri çizgi filmler ile kendini tanıtmış izleyenlerin büyük ilgilerini çekmiş ve çok sevilmiş bir film olmuştur. Bu sayede Star Wars’ın bir oyunun olması anlaşılmış oldu ve Star Wars Force Arena adında müthiş bir oyun çıkardılar. Bu sayede beğenileri kazanmaya devam ediyorlar. Sıradaki bekleyiş ise bu oyunun ne kadar gelişebileceği ve de filmlerin daha çıkacağı oldu.

Oyun Hakkında Detaylar

Dünyadaki tüm oyuncularının karşı karşıya gelmesini sağlayacak bir oyun olup adrenalinin tavan yaptığı bir aksiyon oyunu. Gerçek Star Wars karakterlerinden olan kurguları yapımları iyi bir şekilde düzenlenmiş harika bir oyun olmaktadır. Oyunun amacı oyuncular değişik galaksileri ele geçirmek amaçlı bir oyundur. Galaksileri ele geçirebilmek için ise 60 adet Star Wars karakterinin de içini de bulunması zorunluluğu ile 80 kartlık bir koleksiyonun üzerinde birlikler kurmaları gerekmektedir.

  • Oyun zaman ile gerçek olarak 1 ve 1 ya da 2 ve 2 olmak üzere arenalarda PVP savaşlar ile arenalarda birbirinden farklı ülkeler ile birlik olup ya da tek başınıza savaş yapabilirsiniz.
  • Jyn Erso ve Orson Krennic gibi daha bir sürü karakter ile oynama bir ordu birlik kurma şansını yakalayabilirsiniz.
  • İdeal asi ya da imparatorluk birlikleri oluşturmak için geliştirilebilecek favori olan karakterleri toplayıp savaşabilirsiniz.
  • Birçok birbirinden yeni etkinliklere katılarak bedava bonus, eşya, karakter gibi gerekenleri almaya hak kazan savaşlarda daha ileri düzeylere gelerek en iyi lider olma yolunda mücadele edersiniz.

Artık Google Play Ve App Store Uygulamalarında

Star Wars Force Arena artık Google Play ve App Store uygulamalarında da mevcut bir durumda yani artık telefonlar ile de bu oyunu oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile ya da başka ülkeler ile savaşlar yaparak bu oyunda kendi önderliğinde takımını yönetirsiniz. 154 ülkede resmi verilere göre çıkan oyun artık daha rahat ve aksiyon ile tavan yapan gerilimi birlikte yaşayacaksınız. Bu 154 ülkede oynanmaya uygun olarak bulunan oyun telefon yardımı ile daha kolay ve de hiçbir eksiği olmadan oynanmaktadır.