Ana sayfa Oyun Superhot Memnun Etmedi!

Superhot Memnun Etmedi!

109
0
PAYLAŞ

2013 yılında yapılmış olan 7 Day FPS ( First Person Shooter ) Challenge etkinliğinde karşımıza çıkmış olan Superhot isimli oyun gerçekten kendi kitlesini yaratabilmiş yegâne oyunlardan birisi denebilir. Bu tanıtımdan sonra oyunu geliştirmek için çalışmalarına başlayan Superhot ekibi, ünlü bağış sitesi kickstarter ile de büyük bir rekora imza atara kendisi için güzel bir finansman sağladı diyebiliriz.

Bu olumlu geliştirmelerden sonra mağazalarda yerini alan Superhot, bugün oluşturduğu büyük bir kitle ile serüvenine devam ediyor. Peki Nedir Bu oyunu özel kılan şey?

Sanal Gerçeklik ve Zaman Olgusu
Superhot bilindiği gibi FPS kategorisinde listede yerini aldı. Bu oyunu özel ve ilgi çekici kılan şey ise zaman ve sanal gerçeklik olgusunu çok güzel bir şekilde optimize ederek oyun severlere sunması. Çünkü yanında yöresinde benzeri herhangi bir oyun şuan için bulunmuyor. Varsa bile bu kadar iyi değil. Oyunun kısa bir hikâyesi mevcut ve senaryo modunda sadece 34 bölüm var. Böyle olunca biraz çabuk bitiyor ve tadı damağınızda kalıyor maalesef. Fakat ücretsiz güncellemeler ile oyunun geliştirileceği de söylentiler arasında.

Hikaye ise sanal gerçekliğin olumsuz yönleri ve zaman kavramının önemi hakkında. Fakat hikayenin güzelliği senaryonun kısalığı ile bir araya gelince büyük bir eksi olarak Superhot’a yansıyor.
Oyunda kimliğiniz yok ve diğerleri gibi kırmızı renge sahip bir yazılım ürünüsünüz.

BİR CEVAP BIRAK