Telefonlarınızı En İyi Koruyan Antivirüs Uygulamaları Bu Haberde!

Telefonlarınızı En İyi Koruyan Antivirüs Uygulamaları Bu Haberde!

Telefon kullanırken en çok ihtiyaç duyulan şeylerin başında antivirüs uygulamaları gelir. Çünkü fark etmeden cihazlara zararlı içerikler girebilir. İşte buna engel olmak için en iyi antivirüs uygulamaları!

Akıllı telefon kullanan insanlar bazen istemeden içinde virüs olan bir uygulamayı indirebilirler ya da içinde virüs olan sitelere giriş yapabilirler. Bu siteler cihazlara ciddi manada zarar verir ve cihazı kullanılamaz hale getirir. Ayrıca birçok kötü içerik telefonda görülmeye başlanır. Hatta bu içerikler bazı kişilerin cihazlarına mesaj yoluyla da gidebilir. İşte bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için yapılanması gereken en güzel yöntem bir antivirüs programına sahip olmaktır. Ancak bu programlar genelde yüksek ücretlerden satıldığı için onlara sahip olmak pek mümkün değildir. Bu nedenle akıllı telefon sahipleri ücretsiz antivirüs programlarına yönelmektedir. Bu haberde telefonlarınızı en iyi koruyan ve ücretiz olan antivirüs uygulamalarını öğreneceksiniz. İşte o uygulamalar!

Bitdefender Mobile Security Antivirüs Uygulaması

Bitdefender Mobile Security antivirüs uygulaması ücretiz ve güvenilir olması sebebiyle en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. iOS ve Android desteği olan bu uygulamada, uygulama içi satın alma seçeneği de mevcuttur. Ayrıca Bitdefender Mobile Security antivirüs uygulamasının masaüstü bilgisayarlar için uygulaması da mevcuttur. 

Bitdefender Mobile Security Antivirüs Uygulaması

Norton Mobile Security Antivirüs Uygulaması

Norton Mobile Security antivirüs uygulaması, hem ücretsiz hem de akıllı telefonlar için koruyucu özelliklere sahiptir. Bu uygulama tüm uygulama marketlerinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Ayrıca iOS ve Android uyumlu olması sebebiyle her telefona rahat bir şekilde indirilip kurulumu tamamlanabilmektedir. Uygulamanın diğer fonksiyonlarından yararlanmak isteyenler için ise uygulama içi satın alma özelliği de bulunmaktadır. 

Norton Mobile Security Antivirüs Uygulaması

Avast Mobile Security Antivirüs Uygulaması

Telefonlar için en iyi antivirüs uygulamalarından olan bir diğeri ise Avast Mobile Security uygulamasıdır. Bu uygulamada da iOS ve Android desteği bulunmaktadır. Yani tüm cihazlara çok rahat bir şekilde indirilebilmektedir. Ücretsiz olarak indirilen ve kurulan bu uygulama içinde uygulama içi satın alma da bulunmaktadır. Avast Mobile Security antivirüs uygulamasının tek olumsuz özelliği ise masaüstü cihazlarda kullanılmamasıdır. Ancak telefonların hemen hemen tamamında çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Tüm bu antivirüs uygulamalarını içiniz rahat bir şekilde indirebilirsiniz.

Avast Mobile Security Antivirüs Uygulaması

Etiketler

Mobil