Ana sayfa Oyun The Fear Heyecanı Mobil’e Taşındı!

The Fear Heyecanı Mobil’e Taşındı!

117
0
PAYLAŞ

Dürüst olacağım, bırakın korku oyunlarını sevmeyi, onlara beş dakika bile tahammül edemiyorum. Nerede görsem koşarak uzaklaşıyorum onlardan. Ancak konu mobil oyunlar olunca bu nedense değişiyor. Ekranın küçük olmasından mıdır bilinmez, bir anda korku oyunu aşığı oluveriyorsunuz. Son dönemde telefonlarını ziyaret eden korku oyunlarından birisi de The Fear. Her saniyesi heyecan dolu olan oyun, başımıza neler geleceğini henüz ilk saniyesinden belli ediyor.

Karakterimiz, kızı ve eşiyle evine doğru giderken, dünya dışı bir varlığın saldırısına uğruyor. Kızı ve eşinin kaybolduğunu farkeden karakterimiz soluğu evde alıyor ve maceramız başlıyor. Henüz oyunun başında karakterimize musallat olan varlıksa oyun boyu bizi yalnız bırakmıyor. Zamanla o varlığın kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu anlıyor olsak da, spoiler vermemek adına bunlardan bahsetmeyeceğim. The Fear’ın bana sorarsanız en büyük sorunu korkutma şekli.

Oyun boyunca “Şurada kesin birşey olacak!” dediğim hiçbir yerde yanılmadım. Haliyle bir süre sonra bırakın korkmayı bu sahnelerden sıkılmaya başladım. Ayrıca oyunu sesi kısarak oynamanızı tavsiye ediyorum. Korku sahnelerinde ses seviyesi o kadar yüksek ve rahatsız edici ki, ben dayanamayıp oyunun neredeyse tamamını hoparlörden oynadım. Kısacası, The Fear bir mobil korku oyunu olarak başarılı denebilecek bir konumda. Tabii sesleri ve oyun süresini saymazsak…

BİR CEVAP BIRAK