Ana sayfa Teknoloji TOFAŞ İki Uluslararası Ödül Aldı!

TOFAŞ İki Uluslararası Ödül Aldı!

66
0
PAYLAŞ

Türkiye’de araçseverlerin büyük bölümünün eski kıymet ve değerini yitirip kaliteden ödün verdiğini düşündüğü fakat Türkiye’nin en büyük 5. sanayi kuruluşu olan Tofaş, müşteri memnuniyeti konusunda uluslararası saygınlık kazandı ve Viyana’dan 2 ödül aldı.

Türkiye’nin en büyük 5. sanayi kuruluşu olan Tofaş, Ticaret Bakanlığı tarafından “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü” ne sahip olduktan hemen sonra bu başarısını Dünya’ya taşıdı. Viyana’dan 2 farklı ödül aldı.

Contact Center Wotld Award’sta, “En İyi İletişim Merkezi ve En İyi Müşteri Hizmeti” alanında dünya lideri seçildi ve iki farklı kategoride de 1.lik alan dünya üzerindeki tek otomotiv şirketi olma başarısını elde etti.

Tofaş CEO’su Cengiz Eroğlu, Tofaş’ın bu konuda çok sayıda kişiye ilham veren bir marka olduğunu ve yol gösterdiğini iletti. Eroldu’nun konuyla ilgili tüm açıklaması ise şu şekilde:

“Tofaş olarak, üretimde ve ihracatta çıtayı yükseltiyor, müşteri memnuniyetinde de öncü çalışmalara imza atıyoruz. Gerek Bursa’daki fabrikamızda üretimini gerçekleştirdiğimiz Fiat ve Fiat Professional ürün gamındaki modellerimiz; gerekse çatımız altında temsil etmekte olduğumuz Alfa Romeo ve Jeep markalı araçlarımızın kullanıcılarına 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.”

“Tüm bu çalışmalarımızın uluslararası ölçekte en prestijli çağrı merkezi ödülü olarak adlandırılan Contact Center World Awards tarafından iki birincilik ödülüne layık görülmesini son derece anlamlı buluyoruz. Tofaş olarak en önemli değerin insana olan yatırım olduğu gerçeğinden yola çıkarak hayata geçirdiğimiz çalışmalarımızla bu alanda da otomotiv sektöründe öncü olmaya devam edeceğiz.”

BİR CEVAP BIRAK