TOGG’dan bir ilk daha! Kripto Parası Çıkıyor! TOGGEN COIN Tokenları Geliyor!

TOGG’dan bir ilk daha! Kripto Parası Çıkıyor! TOGGEN COIN Tokenları Geliyor!

Togg yeni hamleler yapmaya devam ediyor. Bu kez de kripto para piyasasına giriyor. Toggen Coin ne zaman çıkacak?

İlk günden beri adından başarı ile söz ettirmeyi başaran Türkiye’nin yerli ve milli arabası Togg, bir hamle daha yaptı. Yeni araba kripto para sektörüne de giriyor. Tesla ve diğer otomobil şirketlerinin son günlerde kripto dünyasına adım atması ile beraber, Togg da kendi adında kripto para çıkarmak için hazırlıklara başlamış durumda. Yerli otomobil olan Togg’un da kendi rakipleri arasında geri kalmaması için bu hamleyi yapması gerekiyordu. Beklenen bu hamlenin haberi de Togg üreticileri tarafından verildi. Ancak yerli ve milli otomobilin kullanacağı kripto para hakkında fazla net bilgiler paylaşılmadı. Peki Togg markasının çıkaracağı kripto paranın ismi ne olacak? Yeni kripto para ne zaman kullanılmaya başlanacak? İşte detaylar!

Togg Markasının Çıkacağı Kripto Paranın İsmi Belli Oldu!

Geçen hafta düzenlenen tanıtım gününde şirketin CEO görevini üstlenen Gürcan Karakaş, gelecekteki hedeflerinden bahsetti. Konuşma sırasında oldukça çarpıcı açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalardan bir tanesi de Togg markasının çıkaracağı kripto para oldu. Gürcan Karakaş, yeni çıkarılacak olan kripto paranın ismini ise Toggen Coin olarak ilan etti. Buna ek olarak Togg aracının elektronik cüzdan olarak kullanıma uygun olduğunu da ifade etti. Ancak yeni kripto para olan Toggen Coin hakkında fazla detaya inilmedi. Yani Toggen Coin, nasıl teknoloji ile kaynaştırılacak henüz bilinmiyor. 

Togg Markasının Çıkacağı Kripto Paranın İsmi Belli Oldu!

Toggen Coin Ne Zaman Hazır Olacak?

Ünlü otomobil şirketlerinin kripto para dünyasına atılması ile birlikte gözler Togg şirketine çevrilmişti. Gürcan Karakaş, bu konu hakkında çalışma yaptıklarını ve Toggen Coin adında kripto para çıkaracaklarını söyledi. İnsanlar bu kripto paranın ne zaman çıkacağını merak etmeye başladı. Bu sorunun cevabını ise henüz kimse bilmiyor. Çünkü Gürcan Karakaş, yapmış olduğu açıklamada Toggen Coin kripto parasının hangi tarihte çıkacağını ya da ne zamana hazır olanağını söylemedi. Ancak yapılan tahminlere bakıldığında ise çok kısa bir süre içinde tüm hazırlıkların tamamlanıp Toggen Coinin piyasaya çıkması bekleniyor.

Toggen Coin Ne Zaman Hazır Olacak?

Etiketler

Otomobil