Ana sayfa Oyun Tomb Raider Yeniden!

Tomb Raider Yeniden!

128
0
PAYLAŞ

Filmlere hatta kitaplara konu olan Tomb Raider, efsanevi oyun kimliğini her geçen gün daha da kuvvetlendirmekte ve mükemmel serilerinden oluşan oyunlarına bir yenisini katmaktadır. Serinin baş tasarımcısı ve yaratıcısı Toby Gard isimli yazar olan Tomb Rider, 7’den 70’e yüzbinlerce oyun sever tarafından oynanmaktadır.

Her yeni oyun serisi için binlerce Pound’u gözden çıkarabileceklerini ifade eden İngiliz oyun severleri ile başı dertte olan Tomb Rider, serinin son oyunu olan Shadow Of Tomb Rider’ın sızmasına çözüm bulamadı. Bu sefer ki sızma olayı ise Kanada’dan, Montreal’den geldi. Yazımızın devamında, oyunun sızdırılmış hali ile, neler getirdiğini, bilindik Tomb Rider serisinden farkını ve yeni güncellemeleri okuyacaksınız.

Shadow Of Tomb Rider, Lara Croft kahramanının tekrar karşımıza çıkacağını gösteriyor. Monteral’deki bir tren istasyonunda keskin gözlü bir gencin, oyunun tasarımcılarından biri olduğu düşünülen kişinin bilgisayarında düzenlemeler yaptığını gördüğü bu oyunu, daha dikkatli inceleme fırsatı bulduğu ortaya çıktı. Nasıl yaptığı ve nasıl bunu başarabildiğini ise bilmemekle birlikte takdir etmekten başka bir seçeneğimiz de yok. Oyun sızdırılması ile ilgili söyleyebileceklerimiz ise; Yeni Tomb Raider Oyunun son serisi olacak bu oyun Lara Croft baş kahramanının maceralarını konu alacağını ve oyunun yeni adının Shadow of Tomb Raider olacağını söyleyebiliriz. Buna ek olarak, bazı güncellemeler olduğunu, özellikle bölümler arası geçişin videolarla desteklendiğini ve her bölümde farklı karakterlerin karşımıza çıkabileceğini söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK