Ana sayfa Otomobil Toyota Hilux’a Yeni Opsiyon!

Toyota Hilux’a Yeni Opsiyon!

184
0
PAYLAŞ

Japonya’nın Aİchi üretim üssünde üretimine başlanan ve tüm dünyada büyük ilgi gören Hilux modeli, farklı dizaynı ve yenilikçi yapısı ile gündem oluşturmaya devam ediyor. SUV segmentinde ki ilk spor kamyonet modeli olan Toyota Hilux, konforlu iç yapısı sayesinde de kullanıcılarını kendine hayran bırakmakta. Toyota yönetimi, özellikle Avrupa pazarında daha etkin olmak adına Hilux Suv segmenti araçlarına otomatik vites özelliğini kazandırdı. Yüksek güçteki motoru ve otomatik vitesi sayesinde, mükemmel bir deneyim kazanacağınıza emin olabilirsiniz.

Toyota Hilux yeni jeep tarzı kamyonetler 4*2 çekişleri ile arazi için tasarlanmış özel bir versiyon. Serinin diğer araç modellerine nispeten daha güçlü motoru ve otomatik vitesli olması, aracın zor arazi şartlarında dahi daha iyi kullanılmasını sağlamaktadır.

2005 yılında ilk defa satışa sunulan Toyota’nın Hilux modelleri, farklı bir konseptte değerlendirilerek 2015’te otomatik vites platformuna taşınarak satışa sunuldu. Önümüzdeki günlerde ise 4*2 otomatik vites Toyota Hilux’ları sokaklarda daha sık görebileceğiz. Pick-up koroser kullanılan Hilux, 5 ileri düz ve 5 otomatik vites özelliğine sahip. Jantları ile dikkat çeken mükemmel dış yapısının dışında, 7 inçlik dokunmatik ekranı ve bu ekranda ki, bluetooth, Mp3/Ipod ve diğer ekran özellikleri ile sizlere bambaşka bir deneyim yaşatacak Hilux, 100 kilometrede 8.3 litre benzin yakmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK