Ana sayfa Sosyal Medya Twitter Yeni Arayüzüyle Kendini Gösteri!

Twitter Yeni Arayüzüyle Kendini Gösteri!

140
0
PAYLAŞ

Tasarlanan kullanıcı arayüzleri sürekli olarak geliştiriliyor ve değiştiriliyor. Twitter, arayüz güncelleyen sosyal medya uygulamaları arasına bugün itibarıyla girmiş bulunuyor.

Sosyal medya platformlarının tasarımları, zaman içerisinde ihtiyaca, kullanım şekline, yeni özelliklere göre mecburen geliştiriliyor ve değiştiriliyor. Bu sayede platform arayüzleri git gide kullanıcıların daha kolay yararlanması için basitleştiriliyor.

Bir süredir yeni arayüz üzerine çalışmalarını devam ettiren Twitter, getirdiği yeni özeliklerin tamamı kısa bir videoyla anlatarak teknoloji aleminde devrim yaratmıştı. Bugün ise sosyal medya devlerinden olan Twitter, yeni arayüzü tüm kullanıcılar için yayınladı.

Kademe kademe kullanıcılara ulaştırılacak olan yeni arayüz tasarımının tüm kullanıcılara yüklenmesi birkaç ayı bulabilecekken, tüm kullanıcıların eksiksiz bir şekilde bu özellikten yararlanacağı bildirildi.

Eskisine göre çok daha kolay, hızlı ve kişiselleştirilebilir olan yeni Twitter arayüzünde kişileri takip etmek eskisine nazaran oldukça basit bir şekilde gerçekleşiyor.

Kullanıcıların 1’den fazla hesaba aynı anda giriş yaptığını gören Twitter yetkilileri, Instagram’da olduğu gbi aynı anda farklı bir hesap açabilme özelliğini devreye sokarak, sürekli çıkış yap – giriş yap olayını ortadan kaldıracak.

Arayüz parlaklığının da ayarlanmasına olanak tanıyan Twitter, gerçek karanlık moduyla birlikte de oldukça dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK