Ucuz TCL tabletler Türkiye'de satışa çıkıyor! Bu fiyata tablet mi olur demeyin!

Ucuz TCL tabletler Türkiye'de satışa çıkıyor! Bu fiyata tablet mi olur demeyin!

Uzaktan eğitim için üretilen özel tabletler bir bir satışa sunulmaya devam ediyor. Ucuz TCL tabletler Türkiye'de satışa çıkıyor...

Öncü teknoloji firmalarından biri olan TCL uzaktan eğitim için uygun fiyatlı tabletler tasarladı. Marka bu tabletleri satışa çıkarıyor. TCL, premium özellikleri uygun fiyat etiketiyle sunan TCL TAB 10 S WiFi ve TAB 10 FHD 4G tabletlerinin Türkiye'de satışa çıkacağını belirtti.

Sekiz çekirdekli işlemcisi bulunan bu tabletler 10.1 inç ekrana sahip. Bu tablet 8 saat boyunca video oynatabilecek. Ayrıca bu tabletler 2 hafta boyunca bekleme modunda kalabiliyor.

Pandemi sebebi ile uzaktan eğitim alan çocuklar için özel üretilen bu tablet modelinde wifi özelliği de bulunuyor. Öğrencilerin online derslerine rahatça katılabilmesi için tasarlanmış olan bu tablette çift mikrofon ve hoparlör sistemi bulunuyor. Ayrıca öğrencilerin çalışma ve dinlenme zamanına olanak sağlayan TCL tablet akıllı göz koruması bulunuyor. Mavi ışık ve filtreleme yaratmayan ekran ile kullanıcı mesafesindeki mesafe 25 cm altına düştüğünde uyarıda bulunuyor.

TCL TAB 10 S WiFi fiyatları

TCL TAB 10 S WiFi fiyatları düşük bütçei tutuldu. Öğrencilerin evden online çalışmalarına olanak sağlayacak olan TCL TAB 10 S WiFi fiyatları 1599 liradan başlıyor.

Tablette 10 inçlik Gorilla Glass ekranı ve FHD görüntü kalitesi bulunuyor. TCL TAB 10 FHD'nin 5 MP ön ve 5 MP arka kamerası bulunuyor. Tablet ile her yerde görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Tablet 64 GB ROM ve 3 GB RAM ile yüksek hafıza deneyimi sunuyor. Type-C girişi ile veri aktarımlarını da hızlıca yapabilen bu cihazda 400 saat bekleme süresi bulunuyor. 

TCL TAB 10 S WiFi fiyatları

Etiketler

Mobil  
Melek BİLGİÇ

Teknoloji delisi