Ünlü Film Serisi Yine Ertelendi! John Wick 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ünlü Film Serisi Yine Ertelendi! John Wick 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ünlü film serilerinden olan John Wick bir kez daha ertelendi. Üçüncü kez ertelenen filmin 4. bölümü ne zaman vizyona girecek? İşte John Wick 4 filminin yeni vizyon tarihi!

Dünyanın en ünlü ve en çok izlenen film serilerinden bir tanesi olan John Wick, 4. bölümü ile seyircilerin karşısına gelmeye hazırlanıyordu. Ancak John Wick 4 bölümü bir kez daha ertelendi. Daha önce de 2 kez ertelenen bu film, merakla bekleyen beyaz perde severleri bir kez daha üzdü. Filmin yapımcıları, çekmiş oldukları kısa bir video ile John Wick 4 bölümünün çıkış tarihini ilan etti. Peki başrolünde Keanu Reeves isimli oyuncunun olduğu bu ünlü serinin yeni vizyon tarihi ne oldu. İşte John Wick 4 filminin vizyona gireceği o tarih!

John Wick 4 Filminin İlk Gösterimi Seneye Kaldı!

John Wick 4 filminin ilk vizyon tarihi 21 Mayıs 2021 olarak ilan edilmişti. Fakat corona virüs nedeniyle sinema tarihleri birbirleri ile çalışır hale geldi. Bunun üzerine filmin yapımcıları, filmi 2021 yılının Aralık ayına kadar erteledi. Herkes Aralık ayında John Wick 4 filmini izlemeyi beklerken kötü bir haberle bir kez daha karşılaştılar. Çünkü filmin yapımcıları ünlü filmi bir kez daha erteledi ve John Wick 4, 2022 yılına kaldı. Tam her şey yolunda gidiyorken John Wick serisinin son filmi bir kez daha ertelenmek zorunda kaldı. Eğer başka bir erteleme haberi gelmezse John Wick 4 filmi 24 Mart 2023 tarihinde vizyona girecek. Henüz bir yıldan fazla bir süre olmasına rağmen ünlü film serisinin severleri, merakla 2023 yılını beklemeye başladılar. 

John Wick 4 Filminin İlk Gösterimi Seneye Kaldı!

John Wick Filminin Konusu Ne?

John Wick filminin konusu dünyanın en ünlü kiralık katilinin yaşamıdır. Filmin tüm bölümlerinde dünyaca ünlü bir kiralık katilin başına gelen olaylar anlatılmaktadır. Yine serinin son bölümünde de John Wick, çeşitli maceralara atılacak ve seyircileri nefessiz bir şekilde filmi izlemeye davet edecektir. Son bölümde çok ünlü bir isim de yer alacak. Dünyanın en ünlü aktörlerinden olan Hiroyuki Sanada, John Wick 4 kadrosunda yer alacak.

John Wick Filminin Konusu Ne?

Etiketler

Teknoloji