Ana sayfa Mobil Uyanamıyorum Diyenlere Muhteşem Çözüm: Alarmy

Uyanamıyorum Diyenlere Muhteşem Çözüm: Alarmy

97
0
PAYLAŞ

Birçok insan her 1 dakikada bir alarm kurmasına rağmen sabahları uyanmakta çok zorlanıyor. Alarmı duyup uyananlar, uyku sersemliğiyle sesini kapatıp tekrar uyumaya devam edebiliyor. Bu kapsamda Alarmy uygulaması muhteşem özelliğiyle dikkat çekiyor. Eğer sabah uyanmakta zorluk çekiyorsanız Alarmy uygulamasıyla kesinlikle uyanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alarmy uygulamasında birçok alarm yöntemi bulunuyor. Uyanma güçlüğünüze göre istediğiniz yöntemi seçebilirsiniz.

Fotoğraf Çek

Alarmy’de yer alan fotoğraf çek alarmı, daha önce belirlediğiniz bir nesnenin fotoğrafını aynı açıdan çekmeden susmuyor. Telefonu dahi kapatamıyorsunuz. Bu durumda mecburen sesten rahatsız olup ayağa kalkıp fotoğraf çekmeniz gerekiyor.

Salla

Bir diğer alarm modu ise sallama olarak öne çıkıyor. İstediğiniz sayıda sallama ayarlayıp alarm çaldığı esnadan itibaren telefonu o kadar sallamanız gerekiyor. 100’lü sayılara çıktığınızda alarmın susmamasıyla birlikte uyanmak zorunda kalacaksınız.

Matematik Problemi Çöz

Alarmy uygulamasında en çok tercih edilen yöntem ise matematik. Kimse uyanır uyanmaz matematik çözmek istemez. Fakat bu yöntemle birlikte zihninizi uyandırabilirsiniz. Alarmın susması için önünüze çıkan problemleri çözmeniz gerekiyor.

Barkod veya QR Kodu

Fotoğraf çek yöntemiyle hemen hemen aynı olan bu yöntemde alarmın susması için daha önce belirlenen bir Barkodun ya da QR Kodun okutulması gerekiyor. Eğer okutmazsanız alarm susmuyor. Genellikle evin banyosuna koyulan barkodlar, mecburen kalkıp banyoya gitmenizi sağlıyor. Bu vesileyle elinizi yüzünü yıkayıp açılabiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK