Ana sayfa Otomobil Volkswagen’den 7 Koltuklu SUV!

Volkswagen’den 7 Koltuklu SUV!

190
0
PAYLAŞ

1937’de Almanya’da tek model halk otomobilleri ile araba piyasasına giren Volkswagen (VW), şimdilerde Dünya Oto Pazarına emin adımlarla adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. Tek tip modellerden, üstü açık arabalara, spor segmentinden geniş gövde arabalara değin onlarca model araba kreasyonu ile, dünyanın saygın otomobil firmalarından biri olarak kabul edilmekte. Passat, Golf, New Bettle gibi bir çok modeli, dünyanın en çok tercih edilen araba modelleri arasında gösterilmektedir. Milyarlarca dolarlık ticaret hacminin büyük bölümünü otomotiv sektörüne borçlu olan Almanya, bu alana önemli teşvikler sağlamaktadır.

Almanya ve ABD arasında, son zamanlarda ki, ticari hamleler ve karşı ataklar yerini güzel havaya bırakmışa benziyor. Öyle ki, Volkswagen 7 koltuklu SUV segmenti ilk spor arabasını, Kuzey Amerika pazarı için dizayn etmiş ve ilk prototipini geçtiğimiz günlerde paylaşmıştı. Dizel ve benzin ile çalışan 2 çeşit modelden geniş ve dar gövdeli olarak piyasaya sürülmesi beklenen bu araçlar, şimdiden yoğun ilgi uyandırmış durumda.

Volkswagen Atlas 7 koltuklu Suv aracın teknik özellikleri de aracın kalitesini göstermekte. 1.98 m genişlikte, 5.04 metre uzunluğundaki aracın yerden yüksekliği ise 1.77 m. 280 beygir gücündeki motoru da mükemmel bir deneyim yaşatacak gibi. Aracın piyasa bedeli tam olarak bilinmese de, 30.000 dolar tahmini rakama satılacağı düşünülmekte.

BİR CEVAP BIRAK