Ana sayfa Otomobil Volkswagen’in Yeni Konsepti: Atlas Tanoak

Volkswagen’in Yeni Konsepti: Atlas Tanoak

80
0
PAYLAŞ

Adını ABD’nin Pasifik Kıyısı’nda bulunan bir ağaç türünden saha Atlas Tanoak, Atlas modeline kıyasla daha genişletilmiş bir dingil açıklığına sahip bulunuyor. 8 ileri otomatik şanzımanı ile beraber 276 at gücündeki V6 motora sahip olan Atlas Tanoak, şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Kasa bölümü de çok hacimli olmayacak şekilde eşya taşımak isteyenler için oldukça geniş bir kapasiteye sahip görünüyor. Bu bölme bir ATV ve dağ bisikleti taşımak için oldukça ülkü bir büyüklükte bulunuyor.

VW Atlas Tanoak, logosunun etrafında bulunan LED aydınlatmalarla hem gece hem de alaca karanlıkta aracın cazibesini bir kat daha artırıyor. Bunun yanı dizi art aydınlatmaları da al bir led çerçeve halinde tasarlayan Volkswagen, aracını 20 inç büyüklüğündeki ispit tasarımıyla süslüyor. Araç arazi kullanımı için Atlas modeline göre daha ince düşünülmüş detaylarla geliyor.

Araç halihazırda bir konsept tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Diğer bir deyişle Volkswagen, aracı showroomlarına taşımayı hedeflemiyor. Ancak, şirketin böyle bir aracı New York Otomobil Fuarı’nda göstermesi hem segment piyasası hem de VW sevenler açısından büyük bir merakın oluşmasını sağlıyor. Bununla beraber şirket istediği art bildirimleri alırsa bu harika tasarımlı pickupı piyasaya sürmek için fikrini değiştirebilir.

BİR CEVAP BIRAK