Ana sayfa Oyun Walking Dead Oyun Sürprizi!

Walking Dead Oyun Sürprizi!

123
0
PAYLAŞ

2012 yılında Teletale Games tarafından geliştirilen Walking Dead (Ölüme yürüyüş) oyunu ABD’de piyasaya sürüldüğü ilk günde yüz binlerce oyun sever tarafından çılgınlarca oynandı. Oyunun tüm serilerine aynı ilgiyi vermeye devam eden oyun severler, bu oyun için bir çok sanal Fun Club’lar dahi açmıştı. Oyunun resmi web sitesinden yeni bir açıklama oyuncular için yeni bir heyecanın kapıda olduğunu gösteriyor. Çünkü ilerleyen günlerde Walking Dead yep yeni bir oyun dizisi ile geliyor.

Son zamanların Zombie oyunlarının yerine ciddi bir rakip olarak gösterilen Walking Dead, sizi büyük bir maceraya götürecek. Çılgın kaçış sahnelerine şahit olacağınız oyunda, kıvraklık ve zekayı aynı anda kullanmanız gerekecek. Tüm bunların yanında görevlerinizi yapmadan önce, oyunu hafızanızda tutmanız önemli etken. Zira, her sahne bir önceki sahnenin ipuçları ile devam ediyor ve yeni görevleri ancak bir önceki görevi aklınızda canlandırmanız ile geçebileceksiniz.

27 Kasım’da Gelecek!
Walking Dead oyunu 27 Kasım 2017’de oyun severler ile buluşacak. Walking Dead dizisinden esinlenen TeleTale’in bu yapımı sizi memnun edeceğe benziyor. Şimdiden tüm platformlarda yaklaşık olarak 400.000 adet kopyası basılmış durumda. Walking Dead online oyunu ve RPS oyununu tüm platformlarda oynayabileceksiniz. PC, Playstation ve XBOX’lar için ilerleyen günlerde gerekli güncellemeler de paylaşılmaya başlanacak. Biz de burada ilerleyen günlerde oyun incelemesi yapacak ve oyun sistem gereksinimlerini sizinle paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK