Ana sayfa Mobil Whatsapp’dan Beklenen Snapchat Özelliği Geldi

Whatsapp’dan Beklenen Snapchat Özelliği Geldi

80
0
PAYLAŞ
Whatsapp Snapchat Özelliği

Bugünden itibaren Whatsapp Snapchat özelliği ile sizlerle! Bu haber ise Whatsapp kullanıcılarının oldukça sevinmesine neden oldu. Peki ama Whatsapp Snapchat özelliğini nasıl kullanacak?

Snapchat’in en güzel uygulamaları arasında yer alan, ancak bununla birlikte Snapchat bir türlü satın alınamadığından ötürü patenti de alınamayan 24 saat özellikleri bugün Whatsapp’a da geliyor.

En Çok Kullanılan Uygulama Whatsapp

Pek çok kişinin bildiği gibi, Whatsapp dünya üzerinde en çok kullanılan uygulamalar arasında dikkat çekiyor. Ülkemizde de çok fazla kullanılan ve akıllı telefonu olan neredeyse her kullanıcının uygulamaları arasında yer alan uygulama, sık sık kendini güncelliyor ve kendisine yeni özellikler ekliyor. Bu özellikler kimi zaman Whatsapp’ın kendi oluşturmuş olduğu özellikler olarak dikkat çekerken, kimi zamanda dünya üzerinde tutulan uygulamaların belirli özelliklerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Snapchat’in sevilen özelliklerinden birisi olan ve pek çok kişi tarafından da beğenilen 24 saat içinde yüklemiş olduğunuz fotoğrafın ya da videonun silinmesi olayı, şimdi Whatsapp‘ta da yer alacak. Verilen bu haber özellikle teknoloji meraklılarını çok büyük bir ölçüde sevindirdi. Artık  uygulamaya da 24 saat sonra silinmek üzere çeşitli video fotoğraf ya da bu tarz gifleri eklemek mümkün olacak. Sağlamış olduğu bu özelliklerle tekrar dünya üzerinde en çok kullanılan uygulama olması beklenen uygulama yakın zaman içerisinde oldukça fazla uygulamalar da getireceğe benziyor.

Whatsapp

Whatsapp Yeni Snapchat Uygulaması

Bu uygulama ortaya çıktığı günden itibaren, cep telefonu operatörlerinin sms oranını neredeyse %80’e varan bir oranda düşürmüştü. Dolayısıyla en çok indirilen ve sıklıkla kullanılan uygulama olduğunu söylemek de kaçınılmaz oluyor. Şimdi ise ortaya çıkmış olan yeni yöntem ile birlikte,  uygulamanın Snapchat’in de tahtını sallaması bekleniyor. Artık kullanıcılar  durumlarına birbirinden güzel resimler ya da videolarla süsleyebilecek.

Whatsapp Snapchat Özelliği

Hal böyle olunca Whatsapp‘ın katmış olduğu zenginlik ve sahip olduğu özelliklerin de neredeyse iki katına çıktığını söylemek mümkün. Artık durumlardaki standart cümleler kalkacak ve bunun yerine kullanıcılar o an ne hissediyorlarsa onu yazabilecekler. Facebook’un Snapchat’i satın alamamış olması sebebi ile oldukça dikkat çekmekte olan bu uygulama yeniden yazılabilecek. Aynı zamanda Snapchat’in bu özelliğinin cep telefonlarının en çok kullanılan uygulamasına taşınması da son derece dikkat çekici bir özellik olarak dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK