31 Aralık 2021 19:30 Güncelleme : 31 Aralık 2021 18:06

WhatsApp İsim Gizleme İşlemi Nasıl Yapılır? İşte Adım Adım WhatsApp İsim Gizleme!

WhatsApp İsim Gizleme İşlemi Nasıl Yapılır? İşte Adım Adım WhatsApp İsim Gizleme!

WhatsApp uygulamasında ismini gizlemek isteyenler bu habere bakabilirler. En basit yolla WhatsApp isim gizleme yolu işte şu şekilde!

WhatsApp gizli özelliklerini herkes bilmez. Bu nedenle de başka kişilerde gördüklerinde şaşkınlığa uğrarlar. Ancak pek çok gizli işlemleri yapmak için birkaç adımdan oluşan yolu izlemek yeterlidir. Yani o işlemleri yapmak çok basittir. Bu işlemlerden bir tanesi de WhatsApp isim gizleme işlemidir. WhatsApp kullanıcıları bazen tanımadıkları kişilere isimlerini gizlemek isteyebilirler. Bu işlemi yapmak için ise gizlilik ayarları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Nerden isim gizleyeceğini bilen WhatsApp kullanıcıları, basit bir şekilde işlemlerini tamamlayabilirler. Ancak bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler isim gizleme işlemini yaparken zorluk çekebilirler. Hatta isimlerini gizlemeyi beceremezler bile. Biz de bu kişiler için WhatsApp isim gizleme işlemi nasıl yapılır adlı haber yapmaya karar verdik. İşte karşınızda adım adım WhatsApp isim gizleme işlemi!

Adım Adım WhatsApp İsim Gizleme İşlemi!

Adım adım WhatsApp isim gizleme işlemine ilk olarak telefondan ya da bilgisayardan uygulamanın açılması ile başlanır. Daha sonra ise " ⇨ ຸ " sembolleri kopyalanır. Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra ise WhatsApp ayarlar bölümüne girilir. Ayarlar seçeneğine bastıktan sonra WhatsApp kullanıcı adına dokunulur. Sonrasında ise sağ tarafta bulunan kalem işaretine tıklamak gerekir. Son olarak ise ok sembolünü kaldırın, (⇨ bunu silin sağdaki işaret kalacak) ve adınızı değiştirmek için Tamama dokunmak gerekir. Bu şekilde WhatsApp isim gizleme işlemi tamamlanmış olur.

Bu özelliği kullanan WhatsApp kullanıcılarını kendi rehberinde olan kişiler ve o kişiyi rehberine ekleyen kişiler dışında kimse göremez. Ayrıca ismini gizleyen kişiler WhatsApp gruplarında da görünmezler. Ancak grupta bulunan kişiler, ismini gizleyen kişiyi rehberlerine eklerlerse ismini gizleyen kişiyi görebilirler. Bu özelliği uygulamaya koyduktan sonra ismini gizleyen kişinin, ismini gizli olarak görmesi biraz uzun sürebilir. Çünkü WhatsApp uygulamasına her zaman güncelleme gelmez. Bu özelliğin görünebilmesi için de uygulamanın güncellemesi gerekebilir. Dolayısıyla yukarıdaki işlemleri yapan kişiler isimlerini hala görüyorsalar panik olmasınlar. Çünkü güncelleme geldiğinde yapılan işlem, ismini gizleyen kişiye de görünecektir.

Adım Adım WhatsApp İsim Gizleme İşlemi!

Etiketler

Sosyal Medya  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış