WhatsApp neden çalışmıyor? Çöktü mü? Artık WhatsApp olmayacak mı?

WhatsApp neden çalışmıyor? Çöktü mü? Artık WhatsApp olmayacak mı?

Sosyal medya ağları hepimizin her şeyi oldu artık. Ama dün akşam saatlerinden itibaren ters giden bir şeyler var. WhatsApp neden çalışmıyor?

Dün akşam saatlerinden beri WhatsApp neden çalışmıyor gibi soruları herkes birbirine soruyor. Dün akşam saatleri itibarı ile WhatsApp uygulamasına bir şeyler oldu. WhatsAppta gönderilen iletiler yerine ulaşmıyor. Ayrıca uygulama ağa bağlanmakta da sıkıntı yaşıyor. Uygulamaya girince sürekli internet yok uyarısı veriyor ancak sıkıntı internet ile ilgili değil. WhatsAppın kendisi ile ilgili.

Herkesin aklında WhatsApp neden çalışmıyor acaba WhatsApp çöktü mü gibi sorular belirlemeye başladı. Bu sorun dün akşamdan beri kaç kişiyi etkiledi bilinmiyor ancak çok fazla şikayet olduğu kesin. 

WhatsApp çöktü mü sorularına ilişkin yetkililerden henüz net bir açıklama gelmedi.

WhatsApp çalışmama sorunu bölgesel olup olunmadığı da henüz açıklama olmadığı için bilinmiyor. Yani WhatsApp sorunu genel mi bölgesel mi o konuda da henüz bir bilgi geçmedi elimize. 

Farklı uygulamaya geçenler oldu

Geçtiğimiz aylarda WhatsApp gizlilik ilkesi sebebi ile zaten milyonları ayağa kaldırmıştı ve herkes benzer bir uygulama olan Telegram mesajlaşma uygulamalarına akın etmişti. Şimdi de durum böyle olunca vatandaşın kafasında soru işaetleri belirti.

WhatsApp artık nerdeyse tüm halkın haberleşme uygulaması oldu. Vatandaş bu uygulamaya giremeyince haklı olarak panik dolu anlar yaşadı. WhatsApp neden açılmıyor soruları devam ederken bazı kullanıcılar giriş yapabildiklerini belirttiler. 

Etiketler

Sosyal Medya  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi