WhatsApp Yeni Özellik İçin Gün Sayıyor! Artık Otel ve Market Araması Yapılabilecek!

WhatsApp Yeni Özellik İçin Gün Sayıyor! Artık Otel ve Market Araması Yapılabilecek!

WhatsApp yeni özelliği için çalışmalara başladı. Son gelecek olan özellik işinizi çok kolaylaştıracak. Otel ve market arama özelliği ne zaman geliyor?

WhatsApp, kendini yenilemeye ve güncellemeye son sürat devam ediyor. Her geçen gün yeni bir özelliği uygulamaya getiren WhatsApp yöneticileri, yine yepyeni bir özelliği hayata geçirmeyi planlıyor. Henüz deneme aşamasında olan otel ve market arama özelliğinin çok yakında WhatsApp uygulamasında olması bekleniyor. Bu özellik sayesinde artık insanlar harita uygulamasına gerek kalmadan WhatsApp uygulaması üzerinden kendilerine en yakın olan market ve otelleri bulabilecekler. Bu özellik için WhatsApp uygulaması üzerinde ayrı bir bölüm olacak. Bu bölüme tıklandıktan sonra insanların karşısına seçenekler çıkacak. Daha sonra filitreleme yapılarak uygulamayı kullanan kişiye en yakın olan işletmelerin bilgileri listelenecek. Bu sayede insanlar sadece tek bir uygulama üzerinden iki işlemi yapma şansını elde edecekler. Peki WhatsApp otel ve market arama özelliği ne zaman telefonlara gelecek? Yeni özellik ücretli mi ücretsiz mi olacak? Tüm bu soruların cevabı ve detayları haberin devamında yer alıyor!

WhatsApp Yeni Özelliği Test Aşamasında!

Her geçen gün kendini yenileyen WhatsApp, yeni özelliği ile insanların işini kolaylaştıracak. Otel ve market arama özelliğinin ne zaman hayata geçeceği ise kesinlik kazanmadı. Ancak şu anda üzerinde çalışılan yeni özelliğin yakın bir süre sonra hayata geçmesi planlanıyor. Bu özellik hem android cep telefonlarında hem de İOS cep telefonlarında kullanılabilecek. Buna ek olarak yeni WhatsApp özelliğinin yine ücretsiz olması bekleniyor. Her seferinde kendini daha ileriye taşımaya çalışan ve dünyada en çok kullanılan ücretiz mesajlaşma uygulaması, daha önceki günlerde de gizlilik politikası ile gündeme gelmişti. Ancak gelen tepkiler üzerine WhatsApp yöneticileri vermiş oldukları karardan geri dönmüşlerdi. Bu süreden sonra ise sık sık uygulamaya güncelleme gelerek çeşitli özellikler ilave edilmişti. Gönderilen fotoğrafları ve videoları sadece bir kez gösterme özelliği bu ilavelerden bir tanesi olmuştu. Bu özellik sayesinde fotoğraflar ve videolar sadece bir kez görüntülendikten sonra kayboluyordu.

WhatsApp Yeni Özelliği Test Aşamasında!

Etiketler

Mobil