Ana sayfa Bilgisayar Windows 10 İçin Creators Güncellemesi!

Windows 10 İçin Creators Güncellemesi!

157
0
PAYLAŞ

Kod adı Redstone olan Windows NT ailesinden Windows 10, 400 milyonu aşkın aktif kullanıcısı ile önemli bir işletim sistemi haline geldi. Hem de çok kısa bir sürede. İlk sürümü 1 Ekim 2014 ‘te piyasaya sürülen Windows 10, otomatik güncellemeleri ile Windows ailesinin önemli bir aktörü haline geldi. Windows işletim sistemleri, hayatımıza ilk girdiği günlerde, önemli programları ile hayatımızın bir parçası haline gelmişti. Bu programlardan bir tanesi de hiç şüphesiz, Paint programıydı.

Paint programı ilk zamanlarda sadece amatör resim çalışmaları için kullanılmasına rağmen, zamanla üzerinde farklı şekil ve grafiklerden tutun da metin bilgisi dahi eklenebilen bir program haline gelmişti. Bunun son versiyonu ise Creators Update eklentili Paint programı. Bu program sayesinde, üzerinde çalıştığınız resmi 3 boyutlu olarak dizayn edebilirsiniz. Üstelik 4K görüntü kalitesi ile.

Windows 10 Creators Update, sadece çizimlerinizi değil ayrıca diğer bir çok programınızın da hatta oyunlarınızın da görselliğini gerçeğe yakın hale getirerek, en iyi performansı almanızı sağlayacak. Bu sayede, 3B teknolojisinden yararlanabilmenin yanında, karma gerçeklik ve her oyuncuya yayıncılık hakkı da gelmiş olacak. Bu update ile, Windows, tüketicilerine gereken değeri vermeyi de ihmal etmiyor. Çünkü, Windows 10 Creators Update sayesinde, artık 3B yakalama, 3B yaratma, 3B yazdırma ve 3B paylaşma olmak üzere tüm işlerinizde hızlı ve gerçekçi çalışmalar yapabileceksiniz. Güçlü ve ekonomik sanal gerçekliği parmaklarınıza kadar getiren Creators Update ile farkı yaşayacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK