Ana sayfa Oyun World of Warcraft İçin Önemli Değişiklik!

World of Warcraft İçin Önemli Değişiklik!

87
0
PAYLAŞ

World Of Warcraft oyuncularına büyük müjde. Aynı oyun sahnelerinden ve aynı efektlerden sıkıldıysanız, size muhteşem bir haber vermek için sabırsızlanıyoruz. World Of Warcraft, önümüzdeki günlerde oyun içinde büyük değişikliklere gidiyor. Hem de köklü değişikliklere.

Blizzard Entertainment tarafından piyasaya sürülen 1994 yapımı MMORPG yani çok oyunculu devasa çevrim içi rol yapma oyunu WoW, yeni efektleri ve yeni maceraları ile muhteşem bir geri dönüşe imza atmaya hazırlanıyor. Rob Pardo ve Jeff Kaplan’ın yapım koltuğunda oturduğu bu eşsiz oyunun önümüzdeki günlerde Blizzcon genişleme paketine son verileceği duyuruldu. Peki bu ne anlama geliyor ve WoW oyuncuları bundan sonra hangi sürprizlerle karşılaşacak?

Önemli Değişiklikler Bizleri Bekliyor!
Bilindiği gibi MMORPG oyunu olan WoW, birkaç yılda bir genişleme paketleri ile sığ bir görüntü vermeye başlamış ve bu da bir zamanlar en çok oynanan ve Guiness Rekorlar Kitabı’na adını yazdıran (2008) oyunun popülaritesinde ciddi azalmaya neden olmuştu. İşte bu yüzden oyun yapımcıları, artık genel paketler yerine dilenildiği zaman ve talep edilmesi durumunda her an güncelleme yapılabileceğini duyurdu. Böylelikle oyuna sürekli yeni içerikler eklenecek. 2016 sonlarında yani önümüzdeki günlerde ilk genişleme paketi yerine yeni eklentiler ile karşımızda olacak olan WoW, bakalım hangi yenilikleri beraberinde getirecek. Pandora’nın kutusuna giden yolda bakalım sizleri hangi maceralar bekliyor olacak. Azeroth gezegenine giden süreçte bakalım karşınıza hangi karakterler ve kahramanlar çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK