Ana sayfa Oyun Xenoraid Oyunu

Xenoraid Oyunu

99
0
PAYLAŞ

Xenoraid, heyecanlı eylemlere dayalı ve atış üzerine odaklanan, yüksek ve kaliteli grafik özelliklere sahip bir oyun türüdür. Oyun 2016 yılında piyasaya sürülmüştür.

Xenoraid, 2032 yılında ilk uzay oyununu tasvir etmektedir. Oyunda; Dünya, küçük bir uzaylı saldırı filosu tarafından saldırı altındadır ve yıldız savaşçıları, ellerinde var olan uzay araçlarını, makineli tüfekleri, füzeleri ve deneysel silahlarla donatılmış silahları kullanarak Dünya’yı bu saldırılara karşı korumaya çalışmaktadır.

Prosedüre Dayalı Görevler:

Oyunda görevler prosedürlere dayalıdır. Oyun sırasında çeşitli parametreler vardır ve oyuncu bu parametrelerden hareket ederek eylemi canlı tutar ve yönlendirir. Oyunda düşman, oyuncunun yani siz yıldız savaşçılarının karşısında daima şaşırtıcı taktikler sergileyerek oyunu canlı tutmaktadır. Böylece görevlerin ilerleyişinde ezbere hareket etmeyi devre dışı bırakır.

Kurulan Oyun Ekibi:

Xenoraid’te her misyona yani göreve 4 savaşçı katılabilir. Bu savaşçıların kontrolü size aittir. Oyun sırasında bu savaşçıların arasında istediğiniz zaman kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Hedefe Odaklanma:

Xenoraid’te, saldırı yapan uzaylı savaşçıları yok etmek için en iyi yol, kısa ve kontrollü patlamalar yaparak ilerlemektir. Sürekli patlamalarla saldırmak, kullanılan silahları aşırı ısıtacak ve kilitleyecektir. Şunu bilmelisiniz ki oyun size; eliniz tetikte kontrollü bir şekilde ilerlemek, tetiğe sürekli basarak etrafa ateş açmaktan çok daha eğlenceli hissettirecektir.

Farklı Açılardan Saldırı:

Xenoraid’te oyuncular yani siz yıldız savaşçıları, sağa dola hareket ederek ve hafifçe dönerek düşmanına farklı açılardan saldırabilirler. Oyun sırasında heyecan verici bir çekim alanı ortaya çıkmaktadır. Farklı açılardan saldırı, uzaylı yabancı düşmanları püskürtmede etkili olacaktır.

Xenoraid Teknolojisi:

Xenoraid oyunumuzda çoklu görev savaşları ile ilerlenmektedir. Oyunda, Dünya’yı düşman uzaylı savaşçıların saldırısından korumak ve saldırının üstesinden gelmek için çeşitli silahlar, uzay araçları, makineli tüfekler, füzeler ve deneysel silahlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu silah teknolojisi ve oyunun hikayesi üzerinde sürekli çalışmalar devam edecektir ve oyun, gerekli güncellemelerin yapılacağı bir moda sahiptir.

Modlar: Savaş Modu ve Hayatta Kalma Modu:

Xenoraid 2 mod’dan oluşmaktadır. Bu modlar; savaş modu ve hayatta kalma modu dur. Oyunumuz, savaş modunda ve hayatta kalma modunda, tam gamepad desteği ile lokal işbirliği sağlanarak oynanabilir.