Xiaomi artık daha ucuz olacak

Xiaomi artık daha ucuz olacak

Bir çok ülkenin vazgeçemediği marka haline gelen Xiaomi artık yeni ürünleri ile daha da ucuz olacak. Marka reklam bütçelerini bakın neye harcıyormuş.

Xiaomi artık ürün fiyatları ile daha da ucuz olacak. Bir çok ülkenin vazgeçemediği marka Xiaomi hiç reklam yapmamasına rağmen çok fazla bilinen bir marka haline geldi. Bir çok firma reklam bütçesi harcarken Xiaomi ise reklam bütçesini hep daha ucuz ürün üretebilmek adına harcadı.


Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarında gayet sevilen bir marka haline gelen Xiaomi ürünleri artık daha da ucuz olacak. 

Ara yüzündeki sorunları hala çözemese de sevilen markalar arasında yer alan Xiaomi genel olarak fiyat performans kalitesi ile seviliyor. Özellikle telefonlarını piyasa altında fiyatla satıyordu. Ancak artık bu durum daha da görünen bir durum olacak ve Xiaomi ürünlerini daha ucuza satacak.

Bazı haber kaynaklarına göre Xiaomi maliyetleri ve satış fiyatlarını daha da aşağı çekmek için bir hamle başlatıyor. 5G teknolojisi ile fiyatları daha da aşağı çekmeyi planlayan üretici, 5G aktif olarak kullanılamayan ülkelerde LTE destekli cihazlar üreterek satış fiyatını düşürmeyi planlama çabası içine girmiş. Bu ülkelerden biri de Türkiye.

5G teknolojisine henüz geçememiş olan ülkemizde orta segmentteki 5G destekli modellerin fiyatlarında düşüş bekleniyor. 

Etiketler

Teknoloji  
Melek BİLGİÇ

Teknoloji delisi