Ana sayfa Mobil Xiaomi Black Shark 2 Ne Zaman Çıkacak?

Xiaomi Black Shark 2 Ne Zaman Çıkacak?

129
0
PAYLAŞ

Xiaomi, 2018 yılı Nisan ayında oyuncu telefonu olarak tanımlanan Black Shark’ı kullanıcılarıyla bir araya getirdi. Xiaomi Razer ile benzer şekilde 2.telefonu için çalışmalarına büyük bir hızla devam etmekte. Çalışmalar sonucunda Xiaomi Black Shark 2 Ne zaman çıkacak? Sorusu yanıt buldu.

Bugün Xiaomi tarafından paylaşılan afişte Xiaomi Black Shark 2 Ne zaman çıkacak? Sorusunun yanıtı yer aldı. Paylaşılan afişi incelediğimizde Black Shark 2 modelinin çıkış ve piyasaya sürüş tarihinin 23 Ekim 2018 olduğunu görüyoruz. Oyuncular için özel olarak tasarlanan Black Shark 2, ergonomik ve modern tasarımı, aynı zamanda da yüksek donanım özellikleriyle birlikte dikkatleri üzerinde topluyor.

Xiaomi Black Shark 2 Özellikleri

Tasarımı bir önceki üretilen modelle hemen hemen aynı olan Black Shark 2’de arka kamera önceki modelden farklı olarak cihazda dikey olarak yer alıyor. Yerleştirilen parmak okuyucusu ise kameranın hemen alt bölümünde yerleştirilmiş.

Xiaomi’nin bu söz konusu oyuncu telefonunun ekran boyutu 5.99 inç olarak belirlendi. 4000 mAh pil kapasitesi bulunan oyuncu telefonunun bir önceki modele kıyasla daha uzun ve hafif olacağını söyleyebiliriz.

Black Shark 2 ve Razer Phone 2, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM kullanmasıyla birlikte birbirlerinin donanımsal olarak neredeyse aynısı diyebiliriz. Xiaomi, Razer’a kıyasla 128 GB depolama alanı sunuyor. Bunun haricinde pek bir fark bulunmuyor.

Xiaomi Black Shark 2’nin ekranı 18:9 orana sahip. Razer’da bulunan 120 Hz teknolojisi Xiaomi Black Shark 2’de bulunmuyor. 500 $ etiketle birlikte piyasaya dahil edilen Xiaomi Black Shark 2, 799 $ etiketle piyasaya dahil edilen Razer 2 yerine tercih edilebilir bir ürün oluyor.

Razer’dan 299 $ Daha Ucuz

Çünkü neredeyse performans bakımından hemen hemen aynı diyebiliriz. Bu kapsamda Razer’a verilecek 299 $’lık farkı değecek bir özellik farkı olmadığını söyleyebiliriz.

Tasarım olarak muhteşem bir şekilde dizayn edilen Xiaomi Black Shark 2, ele oturur ergonomik bir tasarımın yanı sıra, ışıkları, görünümü ve kalınlığıyla birlikte kendine hayran bırakan bir oyuncu telefonu olmasıyla birlikte dikkat çekiyor.

Telefonun yan bölümlerinde yanıp sönen farklı renk neon ışıklar yer alıyor. Telefonun arka bölümünde ise logosu bulunuyor. Joystick bölmesinin bulunduğu Xiaomi Black Shark 2 oyuncu telefonunun Türkiye pazarına girip girmeyeceği ise merak konusu olmuş durumda.

 

BİR CEVAP BIRAK