Ana sayfa Mobil Xiaomi Mi Mix 3 Detayları Belli Oldu! İşte o çerçevesiz telefonun özellikleri…

Xiaomi Mi Mix 3 Detayları Belli Oldu! İşte o çerçevesiz telefonun özellikleri…

46
0
PAYLAŞ

Birkaç gün önce çıkış tarihi açıklanan ve birkaç özelliği belli olan Xiaomi’nin çerçevesiz telefonu Mi Mix 3’e yönelik birçok detay paylaşıldı. Paylaşılan bilgiler eşiğinde Mix 3’ün ilklerin telefonu olarak piyasada yer alacağını söyleyebiliriz. Merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri resmi olarak açıklandı ve çok şaşırttı.

Xioami’nin yeni amiral gemisi olarak piyasaya sürülecek Mi Mix 3’e yönelik geçtiğimiz her gün yeni bir bilgi sahibi oluyoruz. Dün yaşanılan son gelişmeyi Xiaomi sözcüsü Donovon Sung, Twitter üzerinden aktarmıştı.

Twitter’dan yaptığı açıklamada 5G ve 10G ibreleriyle birlikte kamuoyunda büyük merak uyandıran Xiaomi sözcüsü, hayranlarına “acaba?” sorusunu sordurarak heyecanlandırmıştı. Son paylaşılan raporlar neticesinde Xiaomi’nin 5G teknolojisi ve 10 GB RAM kapasitesiyle birlikte geleceği resmen kanıtlanmış durumda.

Bugün meydana gelen gelişmeyle birlikte bu özelliklerin tamamı resmiyet kazandı. Xiaomi tarafından yapılan resmi açıklama neticesinde çerçevesiz telefonun 10 GB RAM’e ve 5G Teknolojisine sahip bir şekilde geleceği bildirildi.

İlklerin telefonu olarak piyasaya çıkacak ve piyasada büyük etki yaratacak olan Mix 3, ilk 10 GB RAM’li telefon olmasının yanı sıra ilk 5G teknolojisine sahip telefon olarak da tarihe geçecek. 25 Ekim Perşembe günü Çin’in başkenti Pekin’de tanıtımı yapılacak Mix 3, 10nm fabrikasyon süreciyle üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 845 işlemcisinden güç alarak çalışacak.

Oppo Find X ile önümüze gelen kızaklı kamera yapısı bulunan Mi Mix 3’ün kamerası da yine büyük oranda dikkat çekiyor. Mix 3’de aynı zamanda 3 boyutlu yüz tanıma özelliği de bulunuyor.

Çok yüksek fonksiyonlara sahip olan Mix 3, çok iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Fiyatı ne olacak? Türkiye piyasasına girecek mi? Gibi soruların tamamı yapılacak olan lansmanın ardından netlik kazanacak. Xiaomi Mi Mix 3, piyasayı sarsacak birçok özelliği dünyada ilk kez bulunacak kadar iddialı bir şekilde geliyor.

Bu iddialı gelişin arkasında satış durumları ne olacak? Akıllı telefon piyasasını ele geçirecek mi? Birçok soru teknoloji siteleri ve teknoloji forumlarında dönmeye başladı.

Düzenlenen lansman ardından tüm her şey netlik kazanırken, verilen bilgilere göre Xiaomi, bu telefonuyla pazar lideri olabilmek adına gerekli her şeyi yapacak. Reklam yatırımları v.s. şimdiden belli oldu.

BİR CEVAP BIRAK