Ana sayfa Mobil Xiaomi Mi Mix Nano’yu Açık Etti!

Xiaomi Mi Mix Nano’yu Açık Etti!

113
0
PAYLAŞ

Çin’in Dünya piyasasında göz doldurmaya devam eden markası Xiaomi’nin son oyuncağı Mi Mix Nano piyasaya sızdırıldı. Mükemmel özellikleri taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan bu yeni oyuncağa ilgi şimdiden patlama noktasına geldi. İlk etapta 50.000 parti üretmeyi hedefleyen Çin’li firma bu rakamı şu an itibari ile 100.000 düzeyine çıkarmış durumda. %90’ını ülke dışına satmayı hedefleyen Xiaomi’nin en büyük hedefi ilk 3 arasına girmek.

Apple ve Samsung’un ardından 3. Sırada olmayı hedefleyen Xiaomi’nin bu kadar hızlı yol alması, teknoloji çevresince de takdir kazanmış durumda. Dilerseniz bunda önemli bir payı olan Mi Mix serisinin son telefonu Mi Mix Nano’ya bir göz atalım.

Daha Küçük Boyutta!
Mi Mix Nano’nun en dikkat çekici özelliği kasa ekran oranı. Mi Mix’e göre daha küçük kasaya sahip telefon 5.5 inçlik ekrana sahip. Snapdragon 821 işlemcisinden güç alan telefonun saatlik işlem oranı ise 2.5 Ghz. Tıpkı Mi Mix gibi bu telefon da 4 GB Ram ile özellikle oyunlar için ideal bir telefon. Mi Mix Nano’nun en dikkat çekici bir özelliği ise, Android 7.0 Nougat işletim sistemine sahip olması. Performans bakımında önemli avantajlar sağlayacağa benzeyen bu telefonun dahili hafızası ise 64 GB. Ayrıca 256 GB’lık harici SSD kart yuvası da mevcut. Mi Mix Nano’nun fiyatı hakkında şu an kesin bir şey yok ayrıca 2017’nin ilk çeyreğinde tüm Dünya’da satılması hedefleniyor.

BİR CEVAP BIRAK