Xiaomi Mix yeni katlanabilir telefonunun ilk görüntüleri ortaya çıktı! Daha önce böyle telefon görülmedi! Xiaomi çıldırdı!

Xiaomi Mix yeni katlanabilir telefonunun ilk görüntüleri ortaya çıktı! Daha önce böyle telefon görülmedi! Xiaomi çıldırdı!

Yeni dönemde katlanabilir telefonları daha fazla göreceğiz gibi duruyor. Bir çok marka katlanabilir telefon işine girdi. Xiaomi Mix yeni katlanabilir telefonunun ilk görüntüleri ortaya çıktı. Tasarımı çok ilginç

Tasarımı oldukça dikkat çeken Xiaomi Mix yeni katlanabilir telefonunun ilk görüntüleri ortaya çıktı. Yeni dönemde katlanabilir telefonları daha fazla göreceğiz gibi duruyor. Bir çok telefon üreticisi katlanabilir telefon üretmeye hazırlanıyor.

Önceleri büyüyen telefonlar şimdi katlanacak gibi duruyor. Teknolojinin bizi getirdiği son nokta ise görenleri şaşırttı.

2021 yılı içinde 5 milyondan fazla katlanabilir telefonun piyasaya çıkış yapması bekleniyor. Dünyanın sayılı dijital devleri yeni modellere odaklanarak daha ilginç ne yapabiliriz diye düşünüyor olmalı ki gün geçtikçe daha da farklı modeller ortaya çıkıyor. 

Pazardaki rekabet oldukça fazlalaşırken Xiaomi Mix adı ile çıkacak telefonun benzerlerinden çok daha farklı bir görünüm ile çıkacağı biliniyordu. İşte çok konuşulan o telefon ile ilgili ilk görseller elimize ulaştı. 

Çinli teknoloji şirketi bu telefon ile sürekli haberlerimize konu oluyordu. Bugün de telefonun prototipi ile haberlerimize konu oldu. 5 G teknolojisi ile raflarda yerini alacak olan Xiaomi Mixin net çıkış tarihi henüz belli değil. Xiaomi Mix modelinin merakla beklendiğini artık herkes biliyor zaten. Telefonun görüntüleri internette yayınlandı ve ve modeli ilgi odağı oldu. 

Xiaomi aylar önce daha farklı bir model yapacağını duyurmuştu. Katlanmasının daha farklı olması bekleniyordu. Yıl sonuna doğru çıkması beklenen telefonun ilk görselleri ortaya çıktı. Cihaz tamamen camdan yapılmış ve cihazın katlanabilir mekanizması da net bir şekilde görüldü. 

Etiketler

Mobil  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi