Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye fiyatı

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye fiyatı

Ürünleri ile fiyat performans oranı açısından müşterilerini memnun eden Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye fiyatı açıklandı

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye fiyatı açıklandı. Akıllı telefon piyasasında ürettiği telefonlarla büyük ilgi toplayan Xiaomi yeni ürününü piyasaya çıkarmıştı. Bizim ülkemize biraz gecikmeli de olsa geldi.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro özellikleri

Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazında 108MP sensörü ve çift yerel ISO özellikleri bulunuyor. Ayrıca telefon loş ortamlarda da iyi fotoğrafçekme teknolojisine sahip. Telefon aynı zamanda çekimleri profesyonel hale getiren Photo Clones, Video Clones, Dual Video ve Uzun Pozlama modlarını barındırıyor. Telefonda Kavisli kenara konumlanan parmak izi sensörü bulunuyor. Cihazın ekranı ise 6,67 inç 120Hz Amoled Nokta Ekran. Cihaz Oniks Grisi, Buzul Mavisi ve Gradyan Bronz renk seçenekleri ile üretildi. 

Cihazda sürtünme ve çizilmelere karşı koruma sağlayan Corning® Gorilla® Glass 5 özelliği de yüksek dayanıklılık sağlıyor.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro modelinde 8MP ultra geniş açılı kamera, yakın çekimler için 2MP makro kamera ve portre çekimleri için 2MP derinlik sensörüne sahip dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Xiaomi Redmi Note 10 aa kamerası 48 MP iken Xiaomi Redmi Note 10 Pro kamerası ise 64 MP.

Ülkemizde satışlarına başlanacak bu model telefonun fiyatı gayet uygun görünüyor. Tabi bu saydığımız özelliklere göre.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye fiyatı

Redmi Note 10 modellerinin 2.999 TL'den, Redmi Note 10 Pro modellerinin ise 3.799 TL'den başlayan fiyatlarla satılacağını biliyoruz. 

Etiketler

Mobil  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi