Xiaomia Gelecek Yıllarda Liderlik Koltuğunu Devralmayı Düşünüyor! Yöneticiler 2025 Yılını Hedef Olarak Seçti!

Xiaomia Gelecek Yıllarda Liderlik Koltuğunu Devralmayı Düşünüyor! Yöneticiler 2025 Yılını Hedef Olarak Seçti!

Teknoloji devi Xiaomia hedefini çok büyük tuttu. 2025 yılına kadar en büyük cep telefonu markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Dünyanın en çok satış yapan ve son yıllara damgasını vuran teknoloji markası Xiaomia, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu tanıtım etkinliğinde çok konuşulacak sözler söyledi. MIUI 13 ve Xiaomi 12 akıllı telefon serilerinin tanıtıldığı etkinlikte, şirket gelecekteki hedeflerimden bahsetti. Şirketin CEO’su ve kurucusu Lei Jun, 2025 yılını hedef olarak gösterdi ve tüm rakiplerine yeni üretilen cihazlar ile göz dağı verdi. Başta Çin olmak üzere dünyanın her yerinde milyonlarca müşteriye ulaşan Xiaomia markası, son yıllarda üretmiş olduğu cihazlar ile 2025 hedefine her geçen gün daha fazla yaklaşıyor. Xiaomia akıllı cep telefonları, kulaklıklar ve diğer teknolojik aletler, bizim ülkemizde de oldukça fazla ilgi görüyor. Hem birçok üstün özelliklerinin bulunması hem dayanıklı olması hem de rakiplerine göre daha uygun fiyatlara satılması, bu cihazları bir adım daha öne çıkarıyor. Peki Xiaomia, 2025 yılındaki hedeflerine ulaşabilecek mi? 2025 yılında Xiaomia markasında hangi değişimler olacak? İşte Xiaomia şirketinin kurucusunun yapmış olduğu açıklamalar!

Xiaomia, Gözünü Liderliğe Dikti!

Son birkaç yıl içinde büyük atılım yapan ve teknoloji alanında söz sahibi olan Xiaomia, yeni ürünlerin tanıtımını yaptığı sırada açıklamalarda bulundu. Şirketin sahibi Lei Jun, gelecek üç yıl içinde daha çok çalışıp, akıllı telefon konusunda liderliği ele geçirmek istediklerini ifade ett. Xiaomia, bu hedefe daha çabuk ulaşmak için aktif olarak çalışan satış mağaza sayısını en az 30 bin civarına çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca bir diğer teknoloji devi olan ve akıllı telefon konusunda lider konumunda olan Samsung ile rekabet edecek yeni ürünler üzerinde çalışmayı planlıyor. Aynı zamanda bir sıra gerisinde kaldığı Apple markasıyla da ciddi bir rekabete şimdiden girmeyi düşünüyor. Şirketin sahibi olan Lei Jun, bu hedeflerini açıklarken, söylediklerini yeni üretmiş oldukları teknoloji aletleri ile destekledi. Yapılan ve yapılacak olan çalışmalara bakıldığında ise ünlü teknoloji markası Xiaomia’nın, hedeflerine ulaşmasının mümkün olduğunu görüyoruz. Yani 2025 yılında çok farklı bir Xiaomia marka cihazlar ile karşılaşabiliriz.

Xiaomia, Gözünü Liderliğe Dikti!

Etiketler

Mobil