Ana sayfa Teknoloji XİAOMİ’den 4K Aksiyon Kamerası!

XİAOMİ’den 4K Aksiyon Kamerası!

112
0
PAYLAŞ

Xiaomi son zamanlarda adından sıkça söz ettiren teknoloji markası olmaya devam ediyor. Bir süre önce duyurduğu Xiaomi Redmi 4 ile hedef kitlesini önemli oranda arttıran marka, sadece akıllı telefon pazarında değil aynı zamanda diğer yeni nesil tüm teknolojik ürünlerde de var olduğunu kanıtlamaktadır. Buna son örnek ise gelecek günlerde piyasaya sürmesi merakla beklenen Xiaomi Yi 4K Aksiyon kamerası.

Bildiğiniz gibi, günlük kameralar efekt yakalamada yetersiz, işte hem fiyat anlamında herkesin edinebileceği bir fiyat aralığına sahip olan hem de efekt yakalamada önemli bir model olan Xiaomi Yi 4K tam size göre. Siz de artık dilediğiniz sahneyi ölümsüzleştirecek tüm detayları an be an kaydedebileceksiniz, hem de 4K ekran kalitesi ile.

GoPro’ya Ciddi Rakip!
Aksiyon kamera alanında GoPro’ya güçlü bir rakip olma yolunda olan Xiaomi Yi 4K, fiyat kalite performansı açısından da önemli bir alternatif olarak görülebilir. 66*20*40 mili metrelik boyutlara sahip olacak bu ürün, sadece 95 gram ağırlığında. 2.19 inçlik ekranı sizin için yeterli sanırım ayrıca, 640*360 piksel kamerası bulunmakta. Amberalla A9SE işlemcisi ile fark yaratan model, 1400 mAh pil gücü ile çalışmakta ve ion batary kullanmaktadır. 4K çözünürlükte tam 2 saat video kaydı yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. 2 adet mikrofon barındıran Xiaomi Yi 4K, aralarında gif, ssd,pig ve daha bir çok görüntü formatını desteklemektedir. 12 megapiksel kamerası bulunan bu ürün tam 7 renk seçeneği sunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK