Ana sayfa Mobil Xiaomi’nin 2 Telefonu Sızdı!

Xiaomi’nin 2 Telefonu Sızdı!

100
0
PAYLAŞ

Beijing merkezli Çin telekomünikasyon şirketi Xiaomi, akıllı telefon pazarındaki yerini sağlamlaştırmak için bir biri ardına önemli modelleri görücüye çıkarmaya devam ediyor. Son olarak, Xiaomi Redmi 4 ile sükse yaratan efsanevi akıllı telefon serisi, iPhone 8 ve LG 5 in yanında Samsung’un yeni amiral gemisi olarak gösterilen Samsung Note 7’ye alternatif olabilmek için elinden geleni yapıyor.

Çin’in Beijing kırsallarında binlerce hektarlık alanda dev Ar-Ge ve üretim tesislerinde teknolojinin sınırlarını zorlayan yeni üretim modelleri ile, dünya devlerine kafa tutmaya çalışan Xiaomi, bunu Uzakdoğu pazarında başarmış durumda. Avrupa ve Amerika kıtasında söz sahibi olması an meselesi.

Xiaomi, farkındalık yaratmak ve rakipleri ile rekabeti sonuna kadar sürdürmek için amiral gemileri Xiaomi Redmi 4 ve GeekBenchi basına tanıtmıştı. Ama yeni modellerinden olan Mi Mix ve Mi Note 2 den sonra bu telefonunda diğer tüm detaylarını sır gibi saklamak istemesine rağmen, bazı özellikleri sızmış durumda. Özellikle kapasitif özellikleri ile ilgi çekeceğe benzeyen Xiaomi Redmi 2, 8 Mp ve 13 MP’lik kamera ve 720 HD video kayıt özelliği dışında 3GB’lık Rami ile dikkat çekiyor. 32 GB’lık dahili kapasitesi dışında, Micro SD kart desteği bulunmamakta. 4.000 mAh pil gücü telefonun bir diğer özelliği. Xiaomi Redmi 4 fiyatı ise şimdilik 190 dolar olarak düşünülmekte. Gri, altın ve gümüş renk seçenekleri de mevcut.

BİR CEVAP BIRAK