Ana sayfa Mobil Yeni Samsung Galaxy A Modeli Çift Kameralı Tasarlandı!

Yeni Samsung Galaxy A Modeli Çift Kameralı Tasarlandı!

65
0
PAYLAŞ

Samsung, orta segment telefon üretimini hızlandırdı. Birçok yeni modelini piyasaya sunan Samsung, bundan önce Galaxy P30 modeliyle müşterilerine satış yapıyordu. Bu model, isim ve tasarım değiştirerek Galaxy A6S oldu. Samsung Galaxy A6S’in tüm özellikleri, tasarım fotoğrafları v.s. paylaşıldı.

Samsung’un yeni modeli, TENAA’da tanıtıldı. Galaxy A6 ailesinin en küçük çocuğu olacak Samsung Galaxy A6s fiyatına göre sunmuş olduğu yüksek özelliklerle birlikte akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarını değiştirmesi noktasında kafalarında soru işareti bırakıyor.

Galaxy A6 modellerinde bulunan işlemciden (Snapdragon 450) çok daha hızlı bir işlemcisi bulunan A6s’in ekran boyutu tamı tamına 5.99 inç. Ayrıca ekran çözünürlüğü ise Full HD +. Bu sayede film izlerken, oyun oynarken tam anlamıyla kaliteyi yaşayacaksınız.

Galaxy A6S, SM-G6200 model numarasıyla birlikte ön plana çıkıyor. Ürünün kameralarına bakacak olursak arkada 2 farklı kamera bulunduğunu ve en dikkat çeken özelliğin de bu olduğunu söyleyebiliriz. Biri 12 MP, diğeri ise 2 MP. Ön tarafta ise 5 MP kamera yer alıyor.

Batarya performansında ise cihazın 3300 mAh bataryası olduğu bilgisi iletildi. Bu batarya seviyesiyle telefonun şarj etmeden günlük kullanımda 1 günü çok rahat çıkartabileceği tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy A6s, 4 farklı renk tasarımla satışa sunulacak. Bu renkler siyah, pembe, mavi ve kırmızı olarak öne çıkıyor. A6s’in daha öncelerinde Galaxy P30 ismiyle birlikte piyasaya sunulacağı iddia ediliyordu fakat öyle bir şey olmadı.

Ice Universe tarafından paylaşılan bilgiler ışığında Samsung’un artık P serisi üzerinde çalışmadığı, ortaya çıkan yeni modelin ise A serisine ait olduğu iletilmişti. Samsung’un bu modeli 11 Ekim 2018 tarihi itibarıyla tanıtılacak Galaxy A9 Pro modeliyle birlikte tanıtılacağı beklentiler arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK